Lisnafillan Lodge ligt in Ballymena. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals The Torpedo Platform en Antrim Castle. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Galgorm Castle Golf Club en Heaney Brewery. Seven Towers Leisure Centre en ECOS Environmental Centre zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooravontuur zoals fietsen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Ballymena
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijt beschikbaar tegen een toeslag
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Meertalig personeel
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lisnafillan Lodge?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Lisnafillan Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Lisnafillan Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Lisnafillan Lodge?
Deze bed & breakfast in Ballymena ligt op 2 km van Gracehill Village Old School Museum en op 5 km afstand van Ahoghill Park en County Hall. Ook Galgorm Castle Golf Club en Tober Park liggen op 5 km afstand.