Geheel appartement

Borgo Bottaia to paradise close to Florence (5 PAX)

Fotogalerie voor Borgo Bottaia to paradise close to Florence (5 PAX)

Een stenen gebouw met een houten deur, een raam en een tafel met stoelen ervoor.
Een keuken met houten kastjes, een gasfornuis, een magnetron en een koelkast.
Een kamer met twee bedden, een houten plafond, een bakstenen muur en een klein raam.
Een keuken met houten kastjes, een gasfornuis, een spoelbak en een betegelde spatwand. Op het aanrecht staan prullenbakken en een houten keukengerei houder.
Een rechthoekig zwembad met een stenen muur en gras op de voorgrond.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Borgo Bottaia to paradise close to Florence (5 PAX)

  • Een klein dorp dat dateert uit de jaren 1500, gelegen in de heuvels bij Florence (6 km), ideaal om te wandelen, fietsen in direct contact met de weelderige natuur van deze heuvels en genieten van een prachtig uitzicht.
    Borgo Bottaia heeft 15 appartementen van verschillende types. Alle appartementen zijn onafhankelijk, elk met een eigen buitenruimte met tafel en stoelen. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en elk heeft zijn eigen badkamer. De appartementen zijn voorzien van linnengoed voor de kamer, badkamer en keuken.
    Florence (6 km), Renaissance wieg, met zijn musea, kathedralen, historische paleizen, 15 minuten met de auto en er geen bus. 31 van Grassina.
    Borgo Bottaia is de perfecte uitvalsbasis voor een bezoek aan de andere steden van Toscane Lucca, Siena, Pisa, San Gimignano en Arezzo allemaal bereikbaar met een uur rijden.
    Op 18 km kunt u de Chianti-heuvels te bereiken met zijn beroemde Chianti wijn, wijnproeven Talrijke wijnhuizen en grote gastronomische.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Bagno a Ripoli in een landelijke omgeving. Galleria degli Uffizi en Palazzo Pitti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Palazzo Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nelson Mandela Forum of kies voor een avondje uit bij Stazione Leopolda. De regio biedt voor ieder wat wils: ontspanning in de vorm van wijntours of spanning in de vorm van wandelen, paardrijden en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Bagno a Ripoli
Meer appartementen in Bagno a Ripoli
Kaart
Grassina, Firenze, Tuscany

In de buurt

  • Een historische stenen brug over een rustige rivier, met kleurrijke gebouwen aan beide oevers.
    Ponte Vecchio
    17 min. rijden - 13.5 km
  • Een statig, verlicht gebouw met klassieke architectuur, gekenmerkt door hoge zuilen en beelden.
    Galleria degli Uffizi
    17 min. rijden - 13.5 km
  • Een historisch gebouw met een grote centrale koepel en gebogen ramen, omgeven door een verzorgd plein met een gazon en bloembedden.
    Piazza di Santa Maria Novella
    22 min. rijden - 15.3 km
  • Een gedetailleerd uitzicht op de gevel van een kathedraal, met gedetailleerde snijwerk en beelden.
    Piazza del Duomo
    23 min. rijden - 12.8 km
  • Villa Medicea di Lilliano - Malenchini
    3 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Firenze Rovezzano - 10 min. rijden
  • Strozzi - Fallaci Tramhalte - 15 min. rijden
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Tre Pini
    10 min. rijden
  • McDonald's
    6 min. rijden
  • Burger King
    5 min. rijden
  • Osteria Del Rosso
    17 min. wandelen
  • Trattoria Omero
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Borgo Bottaia to paradise close to Florence (5 PAX) over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Borgo Bottaia to paradise close to Florence (5 PAX)?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Borgo Bottaia to paradise close to Florence (5 PAX) inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Borgo Bottaia to paradise close to Florence (5 PAX) uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Borgo Bottaia to paradise close to Florence (5 PAX)?

Dit appartement ligt in een landelijke omgeving, op 2,2 km van Villa Medicea di Lilliano - Malenchini en op 4,7 km van Circolo Golf Ugolino. Ook Ponte Vecchio en Galleria degli Uffizi liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

9,2

Fantastisch