Gehele woning
Vacation home Kenzo by Interhome
Fotogalerie voor Vacation home Kenzo by Interhome





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6200 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Varna Charm: Tuscan Getaway
Varna Charm: Tuscan Getaway
- Zwembad
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor huisdieren: EUR 3.58
- Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
- Wastoeslag: EUR 30 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT046002C23PRX9SXU
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
IT5180.638.1
Over deze buurt

Bagni di Lucca
In de buurt
Ponte della Maddalena16 min. rijden - 13.9 km- Canyon Park Avonturenpark7 min. rijden - 5.7 km
- Casino delle Terme9 min. rijden - 7.8 km
- Thermale baden van Bagni di Lucca11 min. rijden - 8.6 km
- Rocca di Lucchio15 min. rijden - 12.8 km
Lokaal vervoer
- Station Bagni di Lucca - 28 min. rijden
- Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 85 min. rijden
Restaurants
- Bar Serra19 min. rijden
- Trattoria Manero57 min. rijden
- RISTORANTE LA PIEVE57 min. rijden
- Trattoria Da Sandrino (dal 1863)60 min. rijden
- La Ninfa16 min. rijden






