Hotel Villa Grunewald in Bad Nauheim bevindt zich bij het congrescentrum. Geniet van de prachtige natuur bij Taunus Natuurpark en Hoher Vogelsberg Natuurpark. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Colonel Knight IJsstadion en Freizeitpark Lochmuehle. Maislabyrinth en Seedammbad zijn ook een bezoek waard. Profiteer van het feit dat je dicht bij het water ligt en kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooractiviteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, paardrijden en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Bad Nauheim
Terrassenstraße 10, Bad Nauheim, 61231
In de buurt
Deutsche Bank Park
46 min. rijden - 54.0 km
Großer Teich
5 min. wandelen - 0.4 km
Colonel Knight IJsstadion
6 min. wandelen - 0.6 km
Fountain Court
8 min. wandelen - 0.7 km
Johannisberg
12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Station Bad Nauheim - 12 min. wandelen
S-Bahnhalte Bruchenbrücken - 23 min. rijden
Luchthaven Frankfurt am Main (FRA) - 38 min. rijden
Restaurants
Rote Pumpe
6 min. rijden
Coffee Fellows
9 min. rijden
Café La Bohème
11 min. wandelen
Da Capo
4 min. wandelen
Crème de la Crème
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Villa Grunewald
Hotel bij het congrescentrum
Een terras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Villa Grunewald. Naast een bar en een restaurant, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een kluis bij de receptie
Conciërgeservice, meertalig personeel en gratis kranten
Vergaderruimtes, een lift en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke voordelen zoals luxe beddengoed, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Douches en haardrogers
Televisies met Netflix en satellietzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 5 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 11.00 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 12.00 uur in het weekend: EUR 19,90 voor volwassenen en EUR 9,90 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Trapleuningen
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Entertainment
Netflix
Tv met satellietzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 20.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.90 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 4 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 19.90 voor volwassenen en EUR 9.9 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 5 per nacht
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Villa Grunewald?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Villa Grunewald?
Vandaag, 21 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Villa Grunewald van één nacht voor twee volwassenen op 27 aug. 2026 min. € 123, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 5 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Hotel Villa Grunewald inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Villa Grunewald uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Villa Grunewald?
Dit hotel ligt in het centrum van Bad Nauheim, op 10 minuten wandelen van Großer Teich, Colonel Knight IJsstadion en Fountain Court. Ook Johannisberg en Kasteel Friedberg liggen op 5 km afstand. Station Bad Nauheim ligt op 12 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.