Geheel appartement

Maisonette 1 Bad König – 90 m², Balcony

Fotogalerie voor Maisonette 1 Bad König – 90 m², Balcony

Een parkeergarage met een auto in het midden, een blauwe deur aan de rechterkant, en een brandblusser aan de muur.
Een moderne hotelkamer met een zwarte leren bank, twee bedden, een kleine tafel en grote ramen.
Een kamer met een wit bureau, twee rieten stoelen, een kleine tafel met een plant, een witte ventilator en een witte boekenkast.
Dineren
Een meerlaags woongebouw met balkons, een auto ervoor en een heldere lucht.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

90 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Maisonette 1 Bad König – 90 m², Balcony

  • Dit maisonnette-appartement ligt in een huis aan de heuvel van Bad König, rustig gelegen en toch dicht bij de thermen en het stadscentrum. Op 90 m² vinden stellen, gezinnen en zakenreizigers volop ruimte om aan te komen en tot rust te komen.In de grote woonkamer met leren banken, fauteuil en smart-tv kunt u heerlijk ontspannen. Hier staan ook twee eenpersoonsbedden en een deur leidt naar het balkon. In de slaapkamer staat een groot bed met een smart-tv aan de muur. In totaal slaapt u in één groot bed en drie eenpersoonsbedden. De keuken is volledig uitgerust: oven, vaatwasser, magnetron en kookplaten, plus koffiezetapparaat en broodrooster. Aan de eethoek met plaats voor meerdere personen eet u gezellig samen. De badkamer heeft een föhn, en er staan een strijkijzer en strijkplank voor u klaar. In de waskelder van het gebouw staan wasmachines en drogers voor alle gasten klaar (€ 5 per was- en droogbeurt). Wifi is aanwezig.Bad König ligt in het Odenwald. De thermen en het stadscentrum bereikt u in korte tijd en de omgeving nodigt uit tot wandelingen langs de heuvel.Goed om te weten: plaats voor maximaal 5 personen. Voor het huis zijn parkeerplaatsen met het opschrift „Apartment", daarnaast zijn er openbare parkeerplaatsen in de straat. Inchecken is vanaf 16.00 uur mogelijk via zelfstandige check-in, uitchecken kan tot 11.00 uur. Roken is alleen buiten toegestaan, feestjes en evenementen zijn niet toegestaan. Huisdieren zijn helaas niet toegestaan.

Accommodatie-voorzieningen

Keuken

  • Afwasmachine

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie
  • Opmerking van de eigenaar:

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 90 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 1

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Bad Konig. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Natuurpark Beierse Spessart en Naturpark Bergstraße-Odenwald. Daarnaast kun je ook Altes Schloss en Georg-Vetter-Museum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Bekijk onze reisgids voor Bad Konig
Meer appartementen in Bad Konig
Kaart
Bad König

In de buurt

  • Een plaats aan de rivier met historische gebouwen en een kasteel op een heuvel in de verte.
    Naturpark Bergstraße-Odenwald
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Odenwald Therme
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Altes Schloss
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Kleiner See Park
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Laienspielgruppe Bad König
    13 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Bahnhof Bad König - 9 min. wandelen
  • Mannheim (MHG) - 107 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    14 min. rijden
  • Keyma Grill
    6 min. wandelen
  • Restaurant Nouvelle
    11 min. rijden
  • Namaste
    7 min. rijden
  • Odenwälder Gut Stubb
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Maisonette 1 Bad König – 90 m², Balcony?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Maisonette 1 Bad König – 90 m², Balcony inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Maisonette 1 Bad König – 90 m², Balcony uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Maisonette 1 Bad König – 90 m², Balcony?

Dit appartement in Bad Konig ligt op 10 minuten wandelen van Altes Schloss, Georg-Vetter-Museum en Odenwald Therme. Ook TECMUMAS - Technikmuseum Matthias Schmitt en Kleiner See Park liggen op een kwartiertje wandelen. Bahnhof Bad König ligt op 9 minuten wandelen.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk