Gehele woning

Chalet Rehblick

Fotogalerie voor Chalet Rehblick

Een kamer met een groot schilderij van herten, een lamp en een bank met kussens.
Een houten interieur met een spiltrap, houten vloeren en uitzicht op een balkon.
Een wasserette met een gestapelde wasmachine en droger, een plank met schoonmaakmiddelen en een wasmand.
Een moderne houten chalet met een balkon, een terras met tuinmeubilair en een verzorgd gazon.
Slaapkamer

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamers165 m²

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Chalet Rehblick

  • De villa in Bad Kleinkirchheim heeft 3 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 8 personen (max. 6 volwassenen). Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 165 m² issmaakvol gemeubileerde en is recent gebouwd, met uitzicht de bergen en de tuin. De woning bevindt zich op 2 km van het busstation, 2 km van het skigebied, 2 km van het restaurant, 2 km from coffee shop, 8 km van de supermarkt "Billa - Despar", 8 km van het warmwaterbronnen, 12 km van de golfbaan, 20 km van het meer "Feldsee", 26 km van het meer "Milstätter see", 35 km van het dorp "Spittal an der Drau", 39 km van het treinstation "Stazione centrale di Villach", 40 km van het dorp "Villach", 42 km van het meer "Ossiacher See", 52 km van het meer "Wörther See", 59 km van het dorp "Klagenfurt", 60 km van de luchthaven "Aeroporto di Klagenfurt" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken rustige omgeving zone en in een bosrijk gebied. Tevens heeft u de beschikking over tuin, tuinmeubilair, 20 m² terras, wasmachine, droger, barbecue, strijkijzer, internet (wifi), balkon, sauna, openlucht parkeerplaats in in het zelfde gebouw, 2 Televisies, satelliet tv. De open keuken, met inductie kookplaat, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, frituurpan, broodrooster en waterkoker.
    Indeling: woonkamer(1-pers. slaapbank, 1-pers. slaapbank, TV, sauna), keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, ), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(1-pers. bed, 1-pers. bed), badkamer(douche), badkamer(douche), badkamer(ligbad), Tuinmeubilair, wasdroger, hottub, toilet, wasmachine, balkon, terras, tuin, parking, strijkijzer

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Borgsom; € 300; € 300; € 300
    Eindschoonmaak; € 300 /Stay; € 300 /Stay; € 300 /Stay
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; € 12,50 p.p./verblijf; € 12,50 p.p./verblijf; € 12,50 p.p./verblijf
    Toeristenbelasting; € 4,50 p.p./night; € 2,70 p.p./night; € 4,50 p.p./night; € 4,50 p.p./night; € 4,50 p.p./night; € 2,70 p.p./night; € 2,70 p.p./night; € 4,50 p.p./night; € 4,50 p.p./night

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Douche

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Sleeën in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 165 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Toeslag voor beddengoed: EUR 12.5 per persoon, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze villa ligt in Bad Kleinkirchheim. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Millstätter See en Biosphärenpark Nockberge. Daarnaast kun je ook Granatium Edelstenen en Stiftsmuseum Millstatt bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Alpen Wildpark en Heidi Alm Kinderavonturenpark zijn ook een bezoek waard. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals sleeën. Bekijk onze reisgids voor Bad Kleinkirchheim
Meer villa's in Bad Kleinkirchheim
Kaart
Bad Kleinkirchheim

In de buurt

  • Een bergachtig landschap met besneeuwde hellingen en dichte bossen.
    Skigebied Bad Kleinkirchheim - St. Oswald
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Kabelbaan van Nationaal Park Brunnach
    7 min. rijden - 2.1 km
  • St. Kathrein Therme
    16 min. rijden - 8.4 km
  • Thermal Römerbad
    16 min. rijden - 9.1 km
  • Kaiserburg I-skilift
    16 min. rijden - 9.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Feldkirchen in Kärnten - 38 min. rijden
  • Klagenfurt (KLU-Woerthersee) - 108 min. rijden

Restaurants

  • Alpengasthof Glockenhütte
    38 min. rijden
  • Bäckerei Café Weißensteiner
    11 min. rijden
  • Bäckerei Weissensteiner
    11 min. rijden
  • Buschenschank Hüblbauer
    13 min. rijden
  • Waldtratte
    23 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Chalet Rehblick?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Chalet Rehblick inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Chalet Rehblick uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Chalet Rehblick?

Deze villa in Bad Kleinkirchheim ligt op 2 km afstand van Skigebied Bad Kleinkirchheim - St. Oswald en Kabelbaan van Nationaal Park Brunnach. Ook Nockalm-skilift en Sonnwiesnabfahrt liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Chalet Rehblick

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 65 van 65 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 65 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 65 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 65 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 65 beoordelingen

Beoordelingen