Hotel Kull von Schmidsfelden in Bad Herrenalb bevindt zich bij een trein-/metrostation. Boomkroonpad in het Zwarte Woud en Paleis van Karlsruhe zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Mummelsee en Hornisgrinde. Mis zeker Merkurbergbahn niet. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sneeuwschoenwandelen of sleeën. Bekijk onze reisgids voor Bad Herrenalb
Bernsteinweg 3, Bad Herrenalb, BW, 76332
In de buurt
Centraal-Noord Zwarte Woud Natuurpark
1 min. wandelen - 0.0 km
Caracalla Therme
28 min. rijden - 27.7 km
Casino Baden-Baden
30 min. rijden - 28.7 km
Siebentäler Thermale Baden
9 min. wandelen - 0.8 km
Boomkroonpad in het Zwarte Woud
31 min. rijden - 27.8 km
Lokaal vervoer
S-Bahnhalte Frauenalb-Schielberg - 6 min. rijden
Station Bad Herrenalb - 8 min. wandelen
Karlsruhe Baden-Baden (FKB-Luchthaven Baden) - 52 min. rijden
Restaurants
Gasthof zur Linde
8 min. rijden
Milano
15 min. rijden
Zum Kreuz
14 min. rijden
Marxzeller Mühle
9 min. rijden
Talblick
10 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Kull von Schmidsfelden
Hotel vlak bij Voertuigmuseum Marxzell
Hotel Kull von Schmidsfelden bevindt zich dicht bij Boomkroonpad in het Zwarte Woud en biedt een aangrenzende golfbaan, een terras en shoppen ter plaatse. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een tuin en een spelletjesruimte.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en toegang tot een healthclub in de buurt
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een automaat
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag) tussen 10.00 uur en 21.00 uur
Treinstationshuttle op verzoek
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: EUR 9,90 tot 12 per persoon
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Jaegerstube
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Bibliotheek
Fietsreparatieruimte
Fietstochten
Privérondleidingen door een wijnmakerij
Spelletjesruimte
Winkelen
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Spelletjesruimte
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Geldautomaat
Gemeenschappelijke koelkast
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het vlonderpad/de promenade
Barbecue
In de bergen
In een nationaal park
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Meer
1 gebouw
5 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 1850
Open haard in de lobby
Receptieruimte
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Pillowtop-matras
Badkamer
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Led-tv met kabelzenders
Meer
Bureau
Individuele aankleding
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 15
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 11.00 uur en middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 15
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 12 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 9.9–12 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 99 per persoon (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 12 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 15 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor late check-in: EUR 15 als je incheckt tussen 11.00 uur en middernacht
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 15 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, mobiele betalingen en contante betalingen
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Apple Pay
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Kull von Schmidsfelden
Hotel Kull von Schmidsfelden Bad Herrenalb
Kull von Schmidsfelden
Kull von Schmidsfelden Bad Herrenalb
Kull von Schmidsfelden Hotel
Kull Von Schmidsfelden
Hotel Kull von Schmidsfelden Hotel
Hotel Kull von Schmidsfelden Bad Herrenalb
Hotel Kull von Schmidsfelden Hotel Bad Herrenalb
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Kull von Schmidsfelden?
Ja, bij Hotel Kull von Schmidsfelden zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Kull von Schmidsfelden?
Vandaag, 16 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Kull von Schmidsfelden van één nacht voor twee volwassenen op 17 mrt. 2026 min. € 88, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Kull von Schmidsfelden inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.30 uur; inchecken kan tot: middernacht. Tegen een bedrag van EUR 15 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Tegen een toeslag van EUR 15 kun je bij deze accommodatie tussen 11.00 uur en middernacht laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Kull von Schmidsfelden uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 15 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel Kull von Schmidsfelden een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 99 per persoon.
Waar staat Hotel Kull von Schmidsfelden?
Dit sportieve hotel ligt in het centrum van Bad Herrenalb, op 8 km van Voertuigmuseum Marxzell en op 32 km afstand van Heimatmuseum en Merkurbergbahn. Ook Boomkroonpad in het Zwarte Woud en Bundesverfassungsgericht liggen op 32 km afstand. Station Bad Herrenalb ligt op 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Kull von Schmidsfelden
7,4
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
8,2
Locatie
8,0
Personeel en service
6,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 125 beoordelingen
10 - Uitstekend
26
Gastenscore: 8 - Goed. 51 van 125 beoordelingen
8 - Goed
51
Gastenscore: 6 - Redelijk. 32 van 125 beoordelingen
6 - Redelijk
32
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 125 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 125 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
8/10 – Goed
antoon
Zakenreiziger
21 jun 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
antoon
1 nacht verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Robert
Zakenreiziger
1 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Robert
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Ben
9 jun 2023
Ben
1 nacht verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
Evelien, Heerhugowaard
31 aug 2015
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
achterstallig onderhoud
Het hotel is gedateerd. De eigenaren zijn erg vriendelijk en behulpzaam.
Douche is niet echt warm, inrichting is ouderwets maar deugdelijk.
Geen voorzieningen om 's avonds nog een hapje te kunnen eten of iets te drinken.
Gelukkig is er een supermarkt tot 22 uur open , op loopafstand. Want op maandag avond is er niets open in het dorp. Voor een nachtje is het prima te doen. ontbijt was prima!
Evelien
8/10 – Goed
M, Nederland
24 sep 2013
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Hartelijk
Het hotel is wat moeilijk te vinden. Bij aankomst waren de mensen behulpzaam en hartelijk. Het is een wat ouder hotel, dat heeft ook zijn charme en de prijs van een kamer was daar mee in overeenstemming. De kamers waren eenvoudig maar in orde, de verwarming was goed warm. De bedden waren verschillend van comfort. Het ontbijtbuffet was in orde. De maat van T.V.'s waren ook verschillen, klein en oud tot normaal formaat. Je bent snel in het dorp waar je een rijke keus aan eetgelegenheden hebt. De omgeving is prachtig om te wandelen.
M
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
1 mei 2013
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Margo, Den Haag
4 okt 2011
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima prijs-kwaliteit-verhouding
Dit hotel is duidelijk aan grondige renovatie toe! Desondanks is het een prima hotel voor een schappelijke prijs. De service en het uitgebreide ontbijt waren prima! De kamer ruim, netjes en comfortabel. De ligging (midden in het dorp) en het uitzicht op het Zwarte Woud maken het de moeite waard.
Margo
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 jun 2011
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Bikers zijn welkom
Bikers zijn welkom
Mooie omgeving het hotel is wat minder qua staat van onderhoudt maar voldoet prima
Geverifieerde reiziger
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
17 mei 2011
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
middelmatig
oud. achterstallig onderhoud.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Herbert
2 jan 2026
Das Zimmer war sehr klein. Das Hotel hat kein Restaurant.
Es gibt nur ARD und ZDF im Fernsehen. Die Lage ist zentral nahe Kurhaus und externen Restaurants. Das Frühstück ist gut. Das Personal ist jederzeit über Telefon erreichbar. Getränkeautomat und Parkplätze sind vorhanden.
Herbert
4 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Craig
Reisde met familie
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place to stay
Very friendly owner. Breakfast was good, continental breakfast with a good choice of fresh produce. Clean room and bathroom
Craig
1 nacht verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Thomas
Reisde met partner
11 sep 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Lage gut, allerdings die Matratzen/Betten eine Katastrophe, total durchgelegen. Auch die Sauberkeit ließ zu wünschen übrig. Frühstücksraum sehr in die Jahre gekommen.
Thomas
1 nacht verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Jörg
Reisde met partner
8 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer Relikt aus den 70er Jahren Betten durchgelegen. Badezimmer sollte dringend auf neueren Stand gebracht werden. Das Hotel mehr als sanierungsbeduertig. Auf den Balkon haben wir uns nicht gewagt.
Jörg
1 nacht verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Protonstudio
27 jun 2025
Negatief: Netheid
Etwas in die Jahre gekommenes Hotel mit 70er Charme. Könnte etwas Liebe und Investitionen gebrauchen, was sich vermutlich nur schwer lohnt. Aber als Gast würde man sich dann etwas wohler fühlen.
Protonstudio
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Sabine
18 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Einfaches sauberes Zimmer, sehr nette aufmerksame Hotelführung.
Sabine
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Tanja
Reisde met een groep
22 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
perfect place to explore the beautiful area for a few days. Very clean, cozy, and convenient Hotel, walking distance to shops and restaurants etc. Fantastic breakfast that gets served in the cozy, traditional Black Forest "Jaeger Stube". Location is central but very safe and quiet.
Very much enjoyed our stay and would definitely book this Hotel again.
Tanja
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Stanislau
20 okt 2024
Stanislau
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Christopher, Ringgold
19 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Christopher
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Tobias
Reisde met partner
22 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tolles Preis-Leistungsverhältnis. Sauberes Zimmer, einfaches aber gutes Frühstück und zugewandter Service.
Tobias
1 nacht verbleven in oktober 2023
8/10 – Goed
Andreas
Reisde met huisdieren
11 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Gutes Preis Leistungsverhältnis. Komme bestimmt wieder.
Andreas
2 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Michael
7 sep 2023
Michael
1 nacht verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Uwe
Reisde met partner
13 jun 2023
Positief: Personeel en service
Personal sehr freundlich, das Haus ist aber schon etwas in die Jahre gekommenen. Frühstück war okay. Nur zwei Brötchen Sorten zur Auswahl und am zweiten Tag gab es nur eine Sorte Brötchen. Für Spiegelei oder Rührei zahlte man extra.
Uwe
2 nachten verbleven in juni 2023
6/10 – Redelijk
Rolf
Zakenreiziger
16 sep 2022
Positief: Personeel en service
Älteres Gebäude; alte Badezimmer Einrichtung
Rolf
2 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Raul Daniel
2 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Raul Daniel
1 nacht verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
4 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Basic hotel with great location and friendly staff
Stayed here for one night and would recommend for anyone looking for a base while sightseeing.
The hotel staff was extreme helpful and friendly which made our stay even more pleasant.
Thank you for having us.