Mercure Bad Duerkheim an den Salinen

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Zakelijke services
De huidige prijs is € 90
inclusief belastingen en toeslagen
15 nov - 16 nov

Kameropties

Superior tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

8,0 van 10
Zeer goed
(4 beoordelingen)
  • 21 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis kabelinternet

Privilege, Tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

  • 20 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis kabelinternet

Standaard tweepersoonskamer, 1 tweepersoonsbed

8,4 van 10
Zeer goed
(6 beoordelingen)
  • 21 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis kabelinternet
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Mercure Bad Duerkheim an den Salinen ligt in Bad Duerkheim vlak bij een treinstation. Gradierwerk Bad Dürkheim en Abdij Limburg zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Eugen Spindler Weingut Lindenhof en Weingut Petri. Ook Naturpark Pfälzerwald en Burgruine Hardenburg zijn zeker een bezoekje waard.Ben je graag buiten? Dan zit je goed in deze regio. Een potje golf of het afleggen van wandel- en fietsroutes, het kan hier allemaal. Bekijk onze reisgids voor Bad Duerkheim
Kaart
Kurbrunnenstrasse 30 - 32, Bad Durkheim, RP, 67098

In de buurt

  • Een beekje in het bos, met begroeide rotsen en herfstbladeren.
    Naturpark Pfälzerwald
    1 min. wandelen - 0.2 km
  • Gradierwerk Bad Dürkheim
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Abdij Limburg
    6 min. rijden - 3.8 km
  • Flaggenturm
    8 min. rijden - 3.1 km
  • Hambach-kasteel
    28 min. rijden - 29.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Bad Dürkheim - 10 min. wandelen
  • Tramhalte Bad Dürkheim Oost - 13 min. wandelen
  • Luchthaven Frankfurt am Main (FRA) - 73 min. rijden

Restaurants

  • Dürkheimer Fass
    4 min. wandelen
  • Weinbar Schöne Anna
    11 min. wandelen
  • il Cappuccino
    11 min. wandelen
  • Café Tempel
    6 min. wandelen
  • K-Bar
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

Mercure Bad Duerkheim an den Salinen

  • Hotel met een chique stijl niet ver van Naturpark Pfälzerwald
  • Mercure Bad Duerkheim an den Salinen bevindt zich dicht bij Gradierwerk Bad Dürkheim en Abdij Limburg en biedt een terras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Trakteer jezelf op een massage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Ga lekker eten bij een van de twee restaurants ter plaatse. Ze serveren er ontbijt, lunch en diner, en je geniet er van internationale gerechten. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), een kluis bij de receptie en 12 vergaderruimtes
    • Een feestzaal, een bagageopslagruimte en een computerstation
    • Meertalig personeel, een lift en fietsenstalling
  • Kamervoorzieningen
  • De 100 kamers bieden veel comfort dankzij gratis wifi en minibars.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
    • Televisies met satellietzenders
    • Reisbedjes, waterkokers en verwarming

Prijzen en affiliaties

  • Accommodatie met ecologisch certificaat
  • Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Green Key. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Mercure Bad Duerkheim an den Salinen?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 12 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Mercure Bad Duerkheim an den Salinen?

Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Mercure Bad Duerkheim an den Salinen van één nacht voor twee volwassenen op 15 nov. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Mercure Bad Duerkheim an den Salinen inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Mercure Bad Duerkheim an den Salinen uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Mercure Bad Duerkheim an den Salinen?

Dit wellness hotel in Bad Duerkheim ligt vlak bij Gradierwerk Bad Dürkheim en Naturpark Pfälzerwald. Ook Abdij Limburg en Burgruine Hardenburg liggen op 5 km afstand. Tramhalte Bad Dürkheim Oost ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Bad Dürkheim is het 10 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Mercure Bad Duerkheim an den Salinen

8,0

Zeer goed

8,2

Netheid

8,2

Locatie

8,4

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 55 van 183 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 84 van 183 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 30 van 183 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 183 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 183 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Etwas ältere aber saubere Unterkunft mit einem guten Preis
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Direkt im Zentrum, neben der Saline. Für einen Kurzurlaub in Bad Dürkheim sehr gut
1 nacht verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles wie erwartet
4 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr schönes Zimmer mit herrlichem Ausblick und Balkon, alles prima
1 nacht verbleven in februari 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Frühstück reichlich und gut, nettes Personal
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles halbwegs ok, das Hotel braucht aber eine Sanierung, die Rezeption ist sehr unfreundlich und nicht hilfsbereit, über Himmelfahrt war der Frühstücksraum eine Katastrophe: Speisen auf dem Boden vor dem Buffet, betrunkene Gäste (morgens!), singende Kegelclubs…
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lage super, Bad sauber, Frühstück gut
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service
Grundsätzlich solides Haus für kurzen Aufenthalt. Das Personal am Check In dagegen war uns gegenüber leider unterirdisch. Auch Respekt anderen Gästen gegenüber wurde dabei vermissen lassen! Wer so mit seinen Gästen spricht und Kultur aus anderen Kulturen über Respekt und Anstand dem Gast gegenüber stellt, muss sich einen anderen Beruf suchen. Ein Wochenende unter Freunden hatte somit einen sehr sehr negativen Start ohne eigene Schuld! Sehr schade Mercure……
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Hotel ist völlig in die Jahre gekommen. Wir brauchen kein super hippes-modernes Hotel, aber man muss in so ein altes Haus schon mal was investieren. Vor Jahrzehnten mag es ein feines Hotel gewesen sein. Jetzt ist es einfach nur alt. Alte Häuser können sehr viel Charme haben, aber das fehlt hier völlig. Fahrstuhl defekt. Als wir das Zimmer betraten, fiel uns ein unangenehmer Geruch auf - schwer zu beschreiben, wahrscheinlich wirklich einfach das alte Zimmer. Am Fenster fehlen die Dichtungen, es schließt nicht richtig + es zieht durch. Die Fensterscheiben sind zum Teil blind. Die Möbel wirken reichlich verranzt. Ein Kleiderhaken ist offenbar abgebrochen, der Dübel hängt noch. Die Fliesen im Bad sind an einigen Stellen beschädigt. Sauberkeit ist nicht überall gegeben. Z. B. war rund um den Fön verklebter Staub. Auf den Fluren ahnt man fast schon, wie man das Gebäude als "Lost Place" durchschreiten würde, wenn nicht bald eine Renovierung erfolgt. Das Personal an Rezeption, beim Frühstück und in der Bar ist irgendwie auch nur semi-freundlich. Unter dem Deckmäntelchen des Umweltaspekts wird die Zimmerreinigung nur alle drei Tage durchgeführt. Man muss sich alles selber holen, auch, was eigentlich auf dem Zimmer sein sollte. Wie passen aber die undichten Fenster, zu denen man herausheizt, zum Umweltaspekt? Man würde über vieles hinwegsehen, wenn das Preis-Leistungs-Verhältnis stimmen würde. Mit 165 €/Nacht ist es aber völlig überteuert. Einzig Lage + Aussicht verdienen 5 Sterne.
2 nachten verbleven in oktober 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, voorzieningen
Frühstück war hervorragend!
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Wir waren mit allem
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten

Fint placering

Placeret lige ved kurpark, og fin gåafstand til både restauranter samt vineri besøg.
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schöne Aussicht auf die Salinen. Frühstück sehr gut. Schwimm Möglichkeit mit langer bahn im Freibad.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location is good, huge parking lot, and about 12 min walking distance to the town center. The hotel is clean and nice with a nice breakfast room and buffet for $20-25. Here are a few points for improvements. The swimming pool opens only after 9 am for hotel guests, which is a little late for me as I like to do my sports routine before breakfast. There is no coffee machine on the room but a water boiler. Rooms are only done after three days saving them a lot of service costs. There is no safe lock box in the room. The receptionist is not very proactive pointing out that a specific watch-like magnetic device is needed for access to the pool or a guest card ‘Kurkarte’ for discounts to wellness programs and local attractions. You will get it, if you specifically ask for it; it is included in the room charge.
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmer war gut und für eine Nacht völlig ausreichend.
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Gerne wieder

Sehr freundlicher Empfang/Check-in. Parkmöglichkeit direkt vor der Tür. Zimmer war sauber, Frühstück sehr gut. Insgesamt ist das Hotel etwas in die Jahre gekommen, das wird aber durch die Freundlichkeit und den Service der Mitarbeiter kompensiert.
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Negatief: Personeel en service
Older staff rude
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Zimmerreinigung unter aller "Sau".
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Zentrales Mercure der gehobenen Klasse im Service

Alles wie beschrieben. Sehr gute und ruhige Lage im Zentrum. Frühstück top. Besonders möchte ich den exzellenten Service an der Rezeption und die Sauberkeit in den Zimmern hervorheben. Wissen muss man dass derService in den Zimmern nur alle zwei Tage durchgeführt wird, es sei denn man sagt an der Rezeption Bescheid. Dies geschieht aus umweltgründen und es somit OK. Bei der Abreise dürften wir unser Zimmer sogar bis 12 Uhr benutzen was und als Sportler sehr geholfen hat. Vielen Dank.
Blick aus dem Zimmer
4 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Slecht

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Schlafzimmerfenster war undicht. Windgeräusche ! Kälte ? Geht beides gar nicht :( Mercure Hotel eventuell wieder. Dieses Zimmer nicht mehr. Und vor allem keine Westseite. Eisiger Wind ...
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
der sonst so reichlich verfügbare Parkplatz vor dem Hotel war durch eine Kirmes belegt, Zufahrt zum Hotel wurde von den Ordnern verboten, also nicht möglich. Der vom Hotel empfohlene Parkplatz (eine Wiese) lag ca. 300m entfernt. Kofferschleppen durch die Parkanlage? Nicht wirklich kundenfreundlich...
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service
Kein Kommentar
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Had als filter ingesteld airconditioning en dit hotel kwam naar voren. Er is GEEN airco dus dat was een erg negatieve verassing !!!
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Weekendje weg

Zeer mooi hotel, groot zwembad binnen en buiten, uitgebreid ontbijt. Kamers waren voldoende groot en zeer net. Voor herhaling vatbaar.
1 nacht verbleven in december 2019
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Unfriendly staff

The comfort room is nothing special and mine had two separate beds instead of the queen size that I’ve booked. Very unfriendly staff. Dinner in restaurant is not good. Breakfast is okay
1 nacht verbleven in juni 2018