Particuliere eigenaar

APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Wasvoorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, veranda, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Luxe tweepersoonskamer, voor 1 persoon, veranda

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel ligt in Hoa Thang. Bezoek Tropical Minigolf en Wijnkasteel als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Mui Ne Beach en Lotus Lake. Bekijk onze reisgids voor Hoa Thang
Meer hostels in Hoa Thang
Kaart
DT 716, Duong Xuan Thuy, Mui Ne, Hoa Thang, Lam Dong, 800000

In de buurt

  • Een strand met golven, mensen en een vlieger.
    Mui Ne Beach
    17 min. rijden - 11.9 km
  • Een zandheuvel met mensen die verschillende dingen doen, zoals zitten, staan en spelen.
    Zandduinen van Mui Ne
    23 min. rijden - 16.0 km
  • Lotus Lake
    14 min. rijden - 10.1 km
  • Rode Zandduinen
    24 min. rijden - 16.4 km
  • Mui Ne (markt)
    27 min. rijden - 18.9 km

Restaurants

  • Hòn Rơm Mũi Né
    6 min. wandelen
  • Mui Ne Oi
    5 min. rijden
  • Quán Cơm Niêu Bàu Trắng
    8 min. rijden
  • Bàu Trắng Sandhill
    8 min. rijden
  • Nung Canh Quan
    7 min. rijden

Over deze accommodatie

APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Geniet van 6 koffiebars/cafés, een droogkuis/wasserijservice en 3 restaurants bij APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel . Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hostel zijn:
    • 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), lokale maaltijdbezorging en een 24-uurs receptie
    • Conciërgeservice, een bagageopslagruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches en haardrogers
    • Veranda's, keukens en microgolfovens

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Beschikt APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel over een zwembad?

Ja, deze accommodatie biedt 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Het zwembad is 24 uur per dag geopend.

Zijn huisdieren welkom bij APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel ?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.

Waar staat APEC Mandala Mui Ne Phan Thiet Condotel ?

Dit hostel in Hoa Thang ligt op 15 km afstand van Lotus Lake, Mui Ne Beach en Sand Dune No. 2. Ook Zandduinen van Mui Ne en Rode Zandduinen liggen op 15 km afstand.