Geheel appartement
Lovely 2-bed Apartment in Costa Esuri
Appartementen in Ayamonte met keukens en balkons
Fotogalerie voor Lovely 2-bed Apartment in Costa Esuri





Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Comfortable 2-bed Apartment in Costa Esuri
Comfortable 2-bed Apartment in Costa Esuri
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Lovely 2 Bed In Costa Esuri
Lovely 2-bed Apartment in Costa Esuri Ayamonte
Lovely 2-bed Apartment in Costa Esuri Apartment
Lovely 2-bed Apartment in Costa Esuri Apartment Ayamonte
Over deze buurt
1 Avenida Juan Pablo II, Ayamonte, AN, 21400
In de buurt
- Centro Comercial La Plaza6 min. rijden - 5.9 km
- Reserva Natural do Sapal de Castro Marim7 min. rijden - 6.2 km
- Reserva Natural do Sapal de Castro Marim e Vila Real de Santo António7 min. rijden - 8.4 km
- Parque Zoo Municipal Prudencio Navarro8 min. rijden - 7.3 km
- Castelo de Castro Marim8 min. rijden - 9.5 km
Lokaal vervoer
- Station Vila Real de Santo António - 15 min. rijden
Restaurants
- McDonald's6 min. rijden
- LPA THE CULINARY BAR7 min. rijden
- Tasca Medieval8 min. rijden
- La Tapería7 min. rijden
- La Barricata7 min. rijden








