RETABLO HOUSE ligt in Ayacucho. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Arte Popular de Ayacucho en Museo Andrés Avelino Cáceres. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Arco del Triunfo en Santuario Histórico de la Pampa de Ayacucho. Bekijk onze reisgids voor Ayacucho
Jr Arica 336 San Juan Bautista, Ayacucho, Ayacucho, 05002
In de buurt
Ayacucho Plaza de Armas
5 min. wandelen - 0.5 km
Museo de Arte Popular de Ayacucho
5 min. wandelen - 0.5 km
Kathedraal van Ayacucho
5 min. wandelen - 0.5 km
Centro Turístico Cultural San Cristóbal
7 min. wandelen - 0.6 km
Plaza Moré
8 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Ayacucho (AYP-Coronel FAP Alfredo Mendivil Duarte) - 11 min. rijden
Restaurants
Sukre
6 min. wandelen
Via Via
6 min. wandelen
Las Tinajas
5 min. wandelen
La Italiana
8 min. wandelen
Sabor Andino
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
RETABLO HOUSE
Hoogtepunten van de accommodatie
Een gratis lokaal ontbijt, een droogkuis/wasserijservice en een snackbar/deli vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij RETABLO HOUSE. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Valetparkeerservice, een 24-uurs receptie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (PEN 25 per dag)
Onoverdekt valetparkeren ter plaatse (PEN 30 per dag)
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse (valet- en zelf parkeren)
Eten en drinken
Gratis ontbijt met lokale gerechten beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 09.00 uur
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Privébadkamer
Meer
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een borgsom van PEN 200 per verblijf
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan PEN 150.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: PEN 300 per verblijf
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw voor verblijven van maximaal 60 dagen.
Vóór het inchecken dien je een waarborg van PEN 300 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): PEN 25 per dag
Valetparkeerkosten: PEN 30 per dag
Borgsom voor huisdieren: PEN 200 per verblijf
Toeslag voor extra bed: PEN 150.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 20518347803
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Kinderen jonger dan 18 mogen in accommodaties in Peru doorgaans niet verblijven zonder een ouder, voogd of naar behoren gemachtigde verantwoordelijke. Het is mogelijk dat begeleidende volwassenen een identiteitsbewijs of andere geldige documentatie moeten voorleggen, zowel voor zichzelf als voor de minderjarige. Reizigers die met kinderen gaan reizen, dienen voor vertrek een Peruaans consulaat te raadplegen voor verder advies.
Op basis van de Peruaanse wetgeving zijn contante betalingen niet toegestaan voor bedragen boven de PEN 2000 of USD 500. Betalingen van hogere bedragen dan dit dien je te voldoen per creditcard of een andere betaalmethode die is goedgekeurd door de accommodatie en de lokale wetgeving. Betalingen mogen niet in verschillende valuta worden gedaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
RETABLO HOUSE Hotel
RETABLO HOUSE Ayacucho
RETABLO HOUSE Hotel Ayacucho
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij RETABLO HOUSE?
Ja, bij RETABLO HOUSE zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van PEN 200 per verblijf. Er wordt tevens een toeslag van PEN 100 aangerekend.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost PEN 25 per dag. Valetparkeren is mogelijk tegen een toeslag van PEN 30 per dag.
Hoe laat kan ik bij RETABLO HOUSE inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij RETABLO HOUSE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat RETABLO HOUSE?
Dit hotel in Ayacucho ligt op 10 minuten wandelen van Kathedraal van Ayacucho, Ayacucho Plaza de Armas en Centro Turístico Cultural San Cristóbal. Ook Museo de Arte Popular de Ayacucho en Arco del Triunfo liggen op 10 minuten wandelen.