This recent and gorgeous building dated 2014 was built on an ancient rural house of the 17th century. It is located in Contrada Bochini, next to Noto. The villa has two floors and is dedicated to the guests. The top floor of the house with separate entrance, which offers two double rooms with a bathroom. Open plan lounge with dining room, kitchen and 28 sqm terrace with view of the nearby country. The villa is approximately 1.8 km from Noto and 5 km from the main beaches. 30 km from the Baroque town of Ortigia / Syracuse and Sites of interest include the nearby baroque town of Modica, Ragusa Ibla, Scicli. Catania Airport at one hour distance. "MONASTERIES" is just 20 km far from NOTO
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: internettoegang
Parkeren en vervoer
Auto aanbevolen
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Houtkachel
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Opmerking van de eigenaar: Possibilmente all' esterno della casa
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Op het platteland
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Paardrijden in de buurt
Snorkelen in de buurt
Vogelspotten in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Possibilmente all' esterno della casa
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
deze villa ligt in een landelijke omgeving en bij de zee in Avola. Verken de plaatselijke natuur bij Spiaggia di Lido di Noto en Strand van Fontane Bianche. Ga voor waterpret zoals snorkelen en zwemmen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Avola
Jonica Pesce Puglisi - Trattoria Di Pesce E Pesqueria
5 min. rijden
Sabbinirica
5 min. rijden
Trattoria Giufà
5 min. rijden
Via Napoli - Noto
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt A NOTO RESIDENZA LA NENA over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij A NOTO RESIDENZA LA NENA?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij A NOTO RESIDENZA LA NENA inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij A NOTO RESIDENZA LA NENA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat A NOTO RESIDENZA LA NENA?
Deze villa ligt bij de zee, op 3 km afstand van Cantina Tenuta Palmeri, Porta Reale en Piazza Immacolata. Ook Basilica San Salvatore en Chiesa Ecce Homo al Pantheon liggen op 3 km afstand.