Gehele woning

Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning

Fotogalerie voor Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning

Een rechthoekig zwembad met betegeld zonnedek, een gesloten garagepoort en een stapel ligstoelen.
Een compacte keuken met een wasmachine, magnetron, oven en een raam met uitzicht.
Een ruime woonkamer met een grote eettafel, houten stoelen, een bank en een televisie.
Een woonkamer met een flatscreen televisie, een bank, een salontafel en een houten plafond.
Een slaapkamer met een houten plafond, twee ramen met gordijnen, een bed met een geborduurd beddegoed en twee wandlampen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 152
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning

  • Gelegen in Cantallops biedt deze kamer plaats aan maximaal 3 gasten. Jullie beschikken over een volledig uitgeruste gedeelde keuken met koffiezetapparaat, snel wifi ideaal voor videogesprekken, privé airconditioning, privé tv en een gedeelde wasmachine. Voor gezinnen met baby's is er een kinderbedje beschikbaar.



    Jullie kunnen ontspannen in de privétuin of op het gedeelde, onoverdekte terras. Het gedeelde buitenzwembad en de buitendouche bieden extra mogelijkheden om tot rust te komen. Ook kunnen jullie de gedeelde barbecue gebruiken voor gezellige maaltijden in de buitenlucht.



    Parkeren is mogelijk op straat en de accommodatie ligt dicht bij het openbaar vervoer. Eén huisdier is toegestaan. Fietsliefhebbers kunnen gebruikmaken van een gedeelde fietsenstalling en er is een gedeelde tafeltennistafel voor extra vermaak. Evenementen zijn niet toegestaan op het terrein.

    - Huisdieren toegestaan betaling 10,00 € per huisdier per nacht

    Buitenzwembad: 11 × 3,74 m, 1,7 m diep.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Avinyonet del Penedès. Verken de plaatselijke natuur bij Playas de Sitges en Playa de Castelldefels. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Masia d'en Cabanyes en Eurostars Sitges. Beleef een natuuravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Avinyonet del Penedès
Meer vakantiehuizen in Avinyonet del Penedès
Kaart
Cantallops

In de buurt

  • Stadsgezicht met moderne gebouwen, een opvallende toren en een heuvelachtige achtergrond.
    Fira de Barcelona
    47 min. rijden - 61.4 km
  • Een jachthaven met veel boten, een groot gebouw en een stadsachtergrond.
    Port de Barcelona
    47 min. rijden - 61.7 km
  • Een stadion met blauwe en gele zitplaatsen, een groen veld en een grote gele pijl op de bovenste tribunes.
    Camp Nou
    49 min. rijden - 59.4 km
  • Stadsbeeld met opvallende torens, een groot gebouw met kolommen en een drukke kruising met bussen en auto's.
    Plaça d'Espanya
    52 min. rijden - 64.9 km
  • Bodega Can Ràfols dels Caus
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Subirats Lavern-Subirats - 9 min. rijden
  • Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 48 min. rijden

Restaurants

  • Sumoll
    8 min. rijden
  • Ristorante Trattoria Il Picarolo
    13 min. rijden
  • Cafè de la Plaça
    13 min. rijden
  • Sol i Vi
    10 min. rijden
  • La Posada de Sant Pere Molanta
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Vandaag, 1 nov. 2026, kost een verblijf bij Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 2 nov. 2026 min. € 152, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Bed and Breakfast 'Els Castellers' with Shared Pool, Wi-Fi, and Air Conditioning?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Avinyonet del Penedès ligt op 1,1 km van Bodega Can Ràfols dels Caus en op 5 km afstand van Albert I Noya (wijnerij) en Felix Massana Rafols. Ook Bodega Cuscó Berga en Mas Comtal liggen op 5 km afstand.