Gehele woning

Majestic Hyde Park Historic Home

Fotogalerie voor Majestic Hyde Park Historic Home

Een overdekt terras met een bakstenen muur, zitplaatsen buiten en uitzicht op bomen.
Een zwembad met een stenen rand, een terras met stoelen, en een huis met zonnepanelen.
Een ruime binnenruimte met een houten trap, een eethoek en een kroonluchter.
Een woonkamer met een hoekbank, een fauteuil, een televisie en een plafondventilator.
Een ruime woonkamer met een open haard, diverse zitmogelijkheden en grote ramen voor natuurlijk licht.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers5 badkamersMax. aantal: 8

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Majestic Hyde Park Historic Home

  • Discover this majestic 4-bed, 4.5-bath, 5100 sq ft historically designated Hyde Park home in central Austin with pool and hot tub. You are just minutes away from the University of Texas and our vibrant downtown. Unite old-world charm with modern luxury. Enjoy spacious living, a gourmet kitchen, and a private pool oasis. Immerse yourself in history, comfort, and nearby attractions. As your hosts, we will ensure an unforgettable stay. Your Austin adventure awaits!

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 5 badkamers
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Droogkast
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in North University, een wijk in Austin. Bewonder de natuur bij Lady Bird Lake en Lake Austin, terwijl Moody Theater en Austin City Limits culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Darrell K. Royal - Texas Memorial Stadium of Moody Center. Bekijk onze reisgids voor Austin
Meer vakantiehuizen in Austin
Kaart
Austin, TX

In de buurt

  • Een hoge klokkentoren met wijzerplaat, omgeven door gebouwen met rode pannendaken.
    Universiteit van Texas in Austin
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een fontein met beelden bij nacht, omringd door bomen en verlicht door straatverlichting.
    Universiteit van Texas Tower
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • De Lyndon Baines Johnson Bibliotheek en Museum, met een modern architectonisch ontwerp.
    Presidentiële bibliotheek LBJ
    3 min. rijden - 1.9 km
  • Een stadszicht weerspiegeld in rustig water, met een opvallend modern gebouw en een brug op de voorgrond.
    Moody Center
    4 min. rijden - 2.3 km
  • Darrell K. Royal - Texas Memorial Stadium
    4 min. rijden - 2.3 km

Lokaal vervoer

  • Martin Luther King Jr Station - 10 min. rijden
  • Austin Station - 14 min. rijden
  • Internationale luchthaven Austin-Bergstrom (AUS) - 24 min. rijden

Restaurants

  • CaPhe.in Coffee
    15 min. wandelen
  • Crown & Anchor Pub
    9 min. wandelen
  • Pizza Di Roma
    13 min. wandelen
  • Starbucks
    15 min. wandelen
  • Snarf's Sandwiches
    15 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Majestic Hyde Park Historic Home?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Majestic Hyde Park Historic Home inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Majestic Hyde Park Historic Home uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Majestic Hyde Park Historic Home?

Dit vakantiehuis ligt in North University, op 2 km afstand van St. David's Medical Center, Universiteit van Texas in Austin en Darrell K. Royal - Texas Memorial Stadium. Ook Sixth Street en Moody Center liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Majestic Hyde Park Historic Home

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

10

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
We had a wonderful stay! The house is a grand, historic property that is both beautiful and full of character. The architecture and charm made it feel truly special. The pool was fantastic. We thoroughly enjoyed our stay and would highly recommend it.
2 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Thoroughly enjoyable. Would rent again!! Thank you!!!
3 nachten verbleven in maart 2026