Kasa 2nd Street Austin in Binnenstad van Austin bevindt zich bij een winkelcentrum. Reizigers die graag actief bezig zijn, kunnen bij Kindermuseum van Austin en Barton Springs Pool terecht. Als je liever een beetje cultuur opsnuift, kan dat bij Moody Theater. Mis zeker Long Center for the Performing Arts niet. Bekijk onze reisgids voor Austin
Internationale luchthaven Austin-Bergstrom (AUS) - 19 min. rijden
Restaurants
Rain on 4th
4 min. wandelen
Torchy's Tacos
3 min. wandelen
Lamberts Downtown Barbecue
2 min. wandelen
Starbucks
2 min. wandelen
The Roosevelt Room
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Kasa 2nd Street Austin
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast een buitenzwembad over een 24-uurs fitnesscentrum en een 24-uurs businesscentrum. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Parking, een wasserij en een snelle uitcheckservice zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Een bed met traagschuimmatras en luxe beddengoed bieden comfort, samen met gemakken zoals een wasmachine/droogkast en een zetelbed. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Kasa 2nd Street Austin heeft 44 kamers met wasmachines/drogers en gratis flessenwater. Elke kamer heeft een balkon. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met tweepersoons zetelbedden en bureaus. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit aparthotel met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, designer toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Austin is wifi gratis, met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen). Elke flatscreentelevisie van 55 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (USD 30 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Matras van memory foam
Slaapbank
Badkamer
Bad of douche
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Flatscreen-tv van 55 inch met digitale zenders
Streamingdiensten
Buiten
Balkon
Terras
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Wasmiddel
Wasserette
Werkplekken
24-uurs businesscentrum
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toeslag: USD 30 per huisdier per nacht
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (152 centimeter brede deur)
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Gratis mineraalwater
Huishoudservice op verzoek
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Direct bij een winkelcentrum
In een zakendistrict
In het stadscentrum
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
44 units
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 30 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 2 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): USD 30 per nacht
Toeslag voor huisdieren: USD 30 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur en accommodatiegrootte.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie OL 2018 022467
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het zwembad is toegankelijk van 08.00 uur tot 19.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt Kasa 2nd Street Austin over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Kasa 2nd Street Austin?
Vandaag, 20 mei 2026, kost een verblijf bij Kasa 2nd Street Austin van één nacht voor twee volwassenen op 31 mei 2026 min. € 158, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Kasa 2nd Street Austin?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 30 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost USD 30 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Kasa 2nd Street Austin inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Kasa 2nd Street Austin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Kasa 2nd Street Austin?
Dit luxe aparthotel ligt in Binnenstad van Austin, vlak bij Stadhuis van Austin en Moody Theater. Ook Kindermuseum van Austin en Long Center for the Performing Arts liggen op 15 minuten wandelen. Downtown Station ligt op 12 minuten wandelen en naar Plaza Saltillo Station is het 26 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Kasa 2nd Street Austin
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
9,8
Locatie
9,0
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 648 van 950 beoordelingen
10 - Uitstekend
648
Gastenscore: 8 - Goed. 168 van 950 beoordelingen
8 - Goed
168
Gastenscore: 6 - Redelijk. 61 van 950 beoordelingen
6 - Redelijk
61
Gastenscore: 4 - Matig. 41 van 950 beoordelingen
4 - Matig
41
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 32 van 950 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
32
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gladis
24 mrt 2026
Positief: Netheid
Great stay!
Gladis
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ji
17 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Nice location
Ji
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tracy
25 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Love the location, love the view. Great exercise room. Would stay there again in a heartbeat.
Tracy
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michael
20 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Wish we would have been able to check in a little sooner. The place was really nice and clean. The patio view was amazing and we had a great time. I would totally stay here again.
Michael
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Brent
7 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Great location and room had everything I needed.
Brent
5 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Mark
15 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Great place to stay.
Mark
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Debbie
30 apr 2026
Positief: Netheid, accuraatheid advertentie
Negatief: Communicatie
Communication is annoying given that you can’t talk to a real person. Getting in was a bit challenging. Some rugs on the floor could be nice rather than cracked cement.Bed was very comfortable , location was great.
Debbie
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Michael
16 apr 2026
Positief: Inchecken, accuraatheid advertentie
Negatief: Communicatie
Less than bare minimum toiletries provided.
Michael
3 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marie Victoria
6 apr 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Everything was fine but it is difficult to find it, if you do not have a car.
Marie Victoria
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacob
13 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Awesome!
Jacob
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Joey
28 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en communicatie
Clean, spacious room in a great location downtown.
Joey
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rawinder
9 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Clean comfortable,
Rawinder
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Barry
6 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Highly exceeded our expectations!
Great place to stay in the best part of town.
Loved it here and will return.
Barry
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Cindy
30 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Amazing location and it was HUGE, wonderful surprise. Very clean, great bathroom, appreciated the full length mirror and the provided detergent with washer + dryer.
Kasa is always quick to respond to any questions I have. I exclusively stay with Kasa wherever I go and this one on 2nd street is the best one here in Austin. Always very reasonable priced and you get way more than you’d think. Will definitely be back!!
Cindy
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carl
28 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Used the laundry room. My only request would be to hav more kitchen utensils. Particularly a knife!
Carl
7 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Richard
27 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The location was great - it was a nice part of downtown, easily walkable to restaurants, coffee, 6th Street, Lady Bird Walk/Biking trail, and the Cap Metro bike stations. The place was so spacious, perfect for our family of 4, and had a beautiful view of the city. We had a car, so we paid for the convenient parking garage. On the first floor entrance lobby, we were able to get free coffee and fill up our water bottles. We had no issues at all with checking in to the apartment, we just followed the instructions that were provided. We would definitely stay here again and recommend it to our friends.
Richard
4 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shannon
16 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Everything about it was great except that the sound machine in one of the rooms was broken and it appeared clean but was not thoroughly clean.
Shannon
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
MORGAN
12 mei 2026
Positief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
The toilet was clogged the first three days we were there, and the dryer vent must’ve had a leak that dumped lint all over the entryway closet interior. Aside from those two things, the place was nice in a convenient spot and the pool was great. We specifically picked the room for the fact that it had a balcony, but unfortunately the outdoor furniture was so uncomfortable that we ended up spending zero time out on it which was a bummer. Just three metal chairs, no end table or any other kind of outdoor surface, no cushions and no comfort allowed on the balcony. The couch was also pretty uncomfortable. The bed was nice though!
I don’t normally nitpick everything when I go on a week long vacation, but when the stay is that expensive and you’re expecting luxury living it’s really hard not to notice all the little things like that that could’ve easily been better.
MORGAN
5 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Archie
22 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Location was great
Archie
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gabriela
10 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great location in the heart of Austin downtown, walkable distance to stores and restaurants for restful stay. Excellent facilities and cleanliness, not to mention great views of the city
Gabriela
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nigel
13 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Great location in the heart of ATX
Nigel
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patrick
20 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Wonderful space, and super well kept. The access instructions were simple, and the location was phenomenal- thank you!
Patrick
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Miguel
11 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Everything was on point and the location was great
Miguel
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tamar
20 apr 2026
Positief: Netheid, accuraatheid advertentie
Great location and property (although after realizing how many great live music spots were in the Red River district/Red River St, we'd have preferred staying in one of the many lodging options on Neches/Red River St), easy to walk to, lots of eating options nearby, and the bat bridge is a short hop away. Check in- the only thing is that if you're hoping for an early entry, you won't get a code until 3:50 pm on the dot. We didn't ask for early entry, but were hoping maybe the system would give us the code once the cleaners left. Not a huge deal, as we left our bags at the W hotel right around the corner from the Kasa entrance (they didn't ask if we were staying there, we just asked them to hold our bags -- we tipped them $10 for it). Other notes - shower pressure was ok, the little balcony was perfect to watch the river and enjoy the breeze, the pool was cold (mid April is still chilly) but perfect to sunbathe, and the Kasa owns 3 entire floors of the building, so you often ran into other Kasa guests in the elevator, which made for nice conversation (if you so choose). King-sized bed was super comfy esp after a long day of walking.
Tamar
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Jordan
20 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
The apartment was well appointed and the bedrooms were large. Each bedroom having its own bathroom was good for 2 couples staying at the property.