Geheel appartement

10m from ski slopes, Ground floor, terrace, 27m², Aussois

Fotogalerie voor 10m from ski slopes, Ground floor, terrace, 27m², Aussois

Een terras met een tafel voor twee, met uitzicht op een bergachtig landschap.
Een bergresort bedekt met sneeuw, met gebouwen, een vlag en uitzicht op de bergen.
Een slaapkamer met stapelbed, houten plafond en een ingelijst kunstwerk aan de muur.
Een compacte keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen spoelbak, een waterkoker en een oven.
Een compacte keuken met houten plafond, een zithoek met tafel en stoelen, en een bank in de woonkamer.

Geheel appartement

1 badkamer27 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

10m from ski slopes, Ground floor, terrace, 27m², Aussois

  • Ideaal gelegen aan de voet van de skipistes in de winter en de wandelpaden in de zomer, geniet dit gerenoveerde 3-sterrenappartement van een toplocatie, op een steenworp afstand van het dorpscentrum en de winkels. Het biedt een uitzonderlijk panoramisch uitzicht op het dorp Aussois en de majestueuze omliggende bergen. Haal diep adem: een ware verademing wacht op u in deze unieke omgeving, tussen ongerepte natuur en de authentieke charme van de Savoie. gemiddelde oppervlakte 27 m². begane grond. orientatie : oost, zuid, West. hal met stapelbed. woonkamer met bedbank (140*190), TV. keukenblok met boiler, koffiezetapparaat (Nespresso), oven, broodrooster, vaatwasser, magnetron, electrische kookplaat, koelkast-vrieskast. douche met WC. terras. De bedden op hoogte zijn niet geschikt voor kinderen onder de 6 jaar.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied
  • Snowboarden in de buurt
  • Toegang tot de piste

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Microgolfoven
  • Oven

Badkamer

  • 0,5 badkamer

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Tv

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Toegang tot skipiste
  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Unitgrootte: 27 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Aussois in de bergen. Aussois en Vanoise en Skilift van Le Grand Jeu zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Laboratoire Souterrain de Modane en Maison de la Vanoise bezoeken. La Folie Douce en Bowling van Val Thorens zijn ook een bezoek waard. Zoek de natuur op tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, bergbeklimmen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Aussois
Meer appartementen in Aussois
Kaart
Aussois

In de buurt

  • Aussois en Vanoise
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Mulinière
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Skilift van Les Côtes
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Cascade Saint-Benoît
    4 min. rijden - 2.8 km
  • Skilift van Les Setives
    9 min. rijden - 6.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Modane - 14 min. rijden

Restaurants

  • Pulcinella
    10 min. rijden
  • Le Delta
    2 min. wandelen
  • Le Montana
    10 min. rijden
  • La Grignott'
    4 min. wandelen
  • L'Eterlou
    39 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 10m from ski slopes, Ground floor, terrace, 27m², Aussois?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, Ground floor, terrace, 27m², Aussois inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 10m from ski slopes, Ground floor, terrace, 27m², Aussois uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 10m from ski slopes, Ground floor, terrace, 27m², Aussois?

Dit appartement in Aussois biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 2 km afstand van Aussois en Vanoise, Skilift van Le Grand Jeu en Cascade Saint-Benoît. Ook Skilift van Les Setives en Forten van de Esseillon liggen op 3 km afstand.