Waldkorb - Campsite

Fotogalerie voor Waldkorb - Campsite

Romantische boomhut, 1 tweepersoonsbed | Minibar
Details aan de buitenkant
Balkon
Romantische boomhut, 1 tweepersoonsbed
Barbecue/picknickplaats

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen
  • Buitenruimte
  • Ontbijt beschikbaar
  • Open haard
  • Zakelijke services

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Waldkorb - Campsite

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Een dakterras, een tuin en kinderactiviteiten met toezicht verwelkomen je bij Waldkorb - Campsite.
  • Andere voordelen van deze camping zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een continentaal ontbijt (toeslag)
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Waldkorb - Campsite hebben leuke voordelen zoals open haarden en aparte zitruimtes, naast voorzieningen zoals gratis flessenwater.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Balkons of terrassen en aparte zitruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderactiviteiten onder toezicht

Eetopties

  • Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar: EUR 20 per persoon

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Woonruimtes

  • Apart zitgedeelte
  • Open haard

Buiten

  • Balkon/terras
  • Dakterras
  • Tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Gratis mineraalwater

Dingen om te doen

  • Kinderactiviteiten onder toezicht
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 20.00 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze camping ligt in Aumuehle. Bezoek culturele hoogtepunten Bismarck-Museum en Sachsenwald-Forum. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij EKT Farmsen en Wandsbek Quaree. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Billtalstadion of Horner paardenrenbaan. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Aumuehle
Meer camperterreinen in Aumuehle
Kaart
Odendorferweg 2, 1km weiter im Wald, Aumuehle, Schleswig-Holstein, 21521

In de buurt

  • Miniatur Wunderland
    Miniatur Wunderland
    39 min. rijden - 41.0 km
  • St. Pauli Piers
    St. Pauli Piers
    42 min. rijden - 42.4 km
  • Reeperbahn
    Reeperbahn
    43 min. rijden - 43.3 km
  • Bismarck-Museum
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Garten der Schmetterlinge Friedrichsruh
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Friedrichsruh - 3 min. wandelen
  • Station Wohltorf - 8 min. rijden
  • Luchthaven van Hamburg (HAM) - 57 min. rijden

Restaurants

  • Zur Mühle
    8 min. rijden
  • Il Posto
    11 min. rijden
  • Bistro Lorenzino
    11 min. rijden
  • Cafe Eggers
    11 min. rijden
  • McDonald's
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Waldkorb - Campsite?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Waldkorb - Campsite inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Waldkorb - Campsite uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Waldkorb - Campsite?

Deze camping in Aumuehle ligt op 5 minuten wandelen van Bismarck-Museum en Garten der Schmetterlinge Friedrichsruh. Ook Wentorf Reinbeker Golf Club e.V. en Sachsenwald-Forum liggen op 10 km afstand. Station Friedrichsruh ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Aumühle is het 24 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Waldkorb - Campsite