La Casa di Caterina - Camera 3
Bed & breakfast met een sauna in Atripalda
Fotogalerie voor La Casa di Caterina - Camera 3





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 83
inclusief belastingen en toeslagen
13 feb - 14 feb
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Atripalda, Campania
In de buurt
Berg Vesuvius - Pompei (streek)44 min. rijden - 61.8 km
Haven van Molo Beverello52 min. rijden - 77.6 km
Haven van Napels52 min. rijden - 76.9 km
Herculaneum55 min. rijden - 73.6 km- Mastroberardino11 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
- Station Montefredane - 6 min. rijden
- Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 46 min. rijden
Restaurants
- Smashbù6 min. wandelen
- Dopolavoro Ferroviario4 min. rijden
- VerdeBasilico4 min. rijden
- Ristorante Malaga4 min. rijden
- Dulcis In Furno6 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Casa di Caterina - Camera 3
Gelijkaardige accommodaties

La Casa di Caterina - Camera 2
La Casa di Caterina - Camera 2
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Parking beschikbaar
De prijs is € 80
inclusief belastingen en toeslagen
13 feb - 14 feb
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT064006B5UHBCJR77
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
480480








