Dimitras apartment with 3 bedrooms Elefsis ligt in Mandra-Eidyllia. Acropolis en Parthenon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Vlooienmarkt van Monastiraki en Ermou Street. Botanische Tuin Diomedes en Allou Fun Park zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Mandra-Eidyllia
Dimitras apartment with 3 bedrooms Elefsis biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Dimitras apartment with 3 bedrooms Elefsis zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkuipen of douches, haardrogers en zeep
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 00003632740
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Dimitras apartment with 3 bedrooms Elefsis?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Dimitras apartment with 3 bedrooms Elefsis inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Dimitras apartment with 3 bedrooms Elefsis uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Dimitras apartment with 3 bedrooms Elefsis?
Dit appartement ligt in Mandra-Eidyllia.
Archeologische Opgravingen van Eleusis (1,6 km) • Akrogiali (9,3 km)