Geheel appartement

Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse

Dit appartement in Athene is voorzien van een keuken en een balkon

Fotogalerie voor Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse

Details aan de binnenkant
Exterieur
Penthouse, terras | Dineren op de kamer
Penthouse, terras
Gang

Beoordelingen

5,0 op 10 –

Geheel appartement

1 badkamerMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Keuken
De huidige prijs is € 92
inclusief belastingen en toeslagen
11 dec - 12 dec

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse

Dit appartement in Athene is voorzien van een keuken en een balkon
Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een balkon en een flatscreentelevisie.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Espressoapparaat
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Buiten

  • Balkon

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Ano Patisia A 5th floor penthouse
Ano Patisia - A 5th floor penthouse Athens
Ano Patisia - A 5th floor penthouse Apartment
Ano Patisia - A 5th floor penthouse Apartment Athens

Over deze buurt

Kaart
Kosti Palama 32A, Athens, Greece, 15231

In de buurt

  • Vlooienmarkt van Monastiraki - 6 min. rijden - 5.3 km
  • Ermou Street - 7 min. rijden - 5.6 km
  • Syntagma-plein - 7 min. rijden - 6.0 km
  • Acropolis - 7 min. rijden - 6.0 km
  • Parthenon - 12 min. rijden - 6.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Agioi Anargyroi - 4 min. rijden
  • Station Agios Eleftherios - 6 min. wandelen
  • Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 31 min. rijden

Restaurants

  • ‪Το Στέκι Της Κυπριάδου - ‬5 min. wandelen
  • ‪Pap Liber - ‬4 min. wandelen
  • ‪Beans & Hops - ‬5 min. wandelen
  • ‪Il Toto - ‬6 min. wandelen
  • ‪ΚαφεΟίνο - ‬1 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse?

Vandaag, 11 nov. 2025, kost een verblijf bij Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse van één nacht voor twee volwassenen op 11 dec. 2025 min. € 91,89, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel berekent Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse voor parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse?

Dit appartement ligt in Ano Patisia, op 5 km afstand van Antonis Tritsis-park, Pedion Areos-park en Nationaal Archeologisch Museum. Ook Omonoia-plein en Lycabettus-berg liggen op 5 km afstand. Station Agios Eleftherios ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Ano Patissia is het 7 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ano Patisia - A 5th Floor Penthouse

5,0

5,0

Netheid

8,0

Voorzieningen

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

2/10 – Ontzettend slecht

Khourched

Reisde met familie
Negatief: Netheid

Terrible experience!

Worst experience I ever had in my life. The first, it was the rule of the managing company to confirm arrival 24 hours before. But they didn’t respond to my messages and calls until one hour before actual arrival. The second, the apartment was terrible - it was dirty and the bathrooms were in terrible conditions. The third, the check-out time is noon but a man with two women came at 11 am and started pushing us out in a very rude manner and scared my children. They left us alone only when I showed them the email confirmation of the booking where check-out time is 12 pm. I strongly do not recommend!
4 nachten verbleven in juni 2022

8/10 – Goed

Vaseleke

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in maart 2022