Gehele woning

Aldis Villa in Plaka

Fotogalerie voor Aldis Villa in Plaka

Een slaapkamer met een bed, een open haard, een schaaktafel en kunstwerken aan de wanden.
Een moderne eetruimte met een glazen tafel en stoelen, een betegelde vloer en zicht op het interieur door glazen deuren.
Een moderne woonkamer met een hoekbank, twee ronde bijzettafels met kaarsen, een glazen deur naar een eetgedeelte, en een zwart lederen vloerkleed.
Een moderne woonkamer met een open haard, een bank en een eethoek.
Een moderne woonkamer met een open haard, een eethoek en een grote spiegel aan de muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Aldis Villa in Plaka

  • Aldis Mansion in Plaka is gevestigd in Plaka, een prachtig vrijstaand huis in de mooiste buurt van Athene, op 100 meter van Anafiotika en op 300 meter van de Akropolis. Het beschikt over 3 slaapkamers (een van hen is master), 2 badkamers en een wc, 3 open haarden, een eetkamer, een woonkamer, een keuken en een prachtige patio onder de Griekse hemel. Het is niet alleen een geweldige accommodatie, maar de locatie is ook geweldig: in het hart van Plaka, op 3 minuten lopen van het Akropolis-museum en het dichtstbijzijnde metrostation, op 100 meter van de Ermou-straat (een Griekse winkelstad) en in het algemeen op korte loopafstand van alle bezienswaardigheden.
    Voor feesten of evenementen zijn er extra kosten, dus neem voor het reserveren contact met ons op.

    Houd er rekening mee dat er een toeslag geldt voor laat inchecken van 20 euro als u na 21:00 uur arriveert.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Athene in het stadscentrum. Acropolis en Tempel van de Olympische Zeus zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Jachthaven van Alimos en Port of Piraeus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Panathenaic-stadion of Apostolos Nikolaidis-stadion. Bekijk onze reisgids voor Athene
Meer vakantiehuizen in Athene
Kaart
Athina, Attica

In de buurt

  • Een historische stad op een heuvel met oude ruïnes en moderne gebouwen.
    Acropolis
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Stadsbeeld met een opvallend overheidsgebouw, omringd door bomen en een drukke kruising met gele taxi's.
    Ermou Street
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een modern gebouw met glazen gevel, een palmpboom en een trap die naar een hoger gelegen niveau leidt.
    Akropolismuseum
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een statig gebouw met klassieke architectuur, een ruim plein en een drukke straat met lichtsporen die beweging aantonen.
    Syntagma-plein
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • De Parthenon, een oud Grieks tempel met Dorische zuilen, gelegen op de Akropolis.
    Parthenon
    7 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Station Akropoli - 4 min. wandelen
  • Centraal Station Athene - 13 min. rijden
  • Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Brettos
    1 min. wandelen
  • Απολλώνια Λύρα (Apollonia Lyra)
    3 min. wandelen
  • Ερατώ (Erato)
    2 min. wandelen
  • Mikpo
    4 min. wandelen
  • To! Kafeneio
    1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Aldis Villa in Plaka?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoe laat kan ik bij Aldis Villa in Plaka inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Aldis Villa in Plaka uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Aldis Villa in Plaka?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Stadscentrum, op 10 minuten wandelen van Adrianou Straat, Syntagma-plein en Acropolis. Ook Tempel van de Olympische Zeus en Ermou Street liggen op 10 minuten wandelen. Station Akropoli ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Monastiraki is het 9 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Aldis Villa in Plaka

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fantastic property in a great location. Looked even better than the photos. Highly recommend
3 nachten verbleven in juni 2026