Dit appartement is rookvrij. Geniet er van een bagageopslagruimte en een babysitter/kinderoppas (toeslag). Dit appartement heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een bed met traagschuimmatras. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een espressoapparaat en een kluis. Alle kamers hebben een zitruimte met bureaus. Alle bedden met een traagschuim-matras hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit appartement in Athene is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps. Elke smart-tv van 50 inch heeft satellietzenders en Netflix. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Kinderstoel
Reiswieg
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Keukenpapier
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
2 slaapkamers
Hypoallergeen beddengoed
Lakens van Egyptisch katoen
Matras van memory foam
Badkamer
2 privébadkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Entertainment
Netflix
Smart-tv van 50 inch met satellietzenders
Streamingdiensten
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasmiddel
Wasserette in de omgeving
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
7 treden naar de ingang
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Kluisje
Lokale kaarten
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Virtuele receptie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
In een historische wijk
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Fietsenverhuur in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking is not permitted
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 8.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 00002160322
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Acropolis Sherlock Athens
Acropolis Sherlock Residence Athens
Acropolis Sherlock Residence Apartment
Acropolis Sherlock Residence Apartment Athens
Over deze buurt
dit appartement bevindt zich in Stadscentrum, een wijk in Athene, en ligt vlak bij een metrostation. Port of Piraeus en Jachthaven van Alimos zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Glyfada en Astir-strand. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Panathenaic-stadion of Olympisch Sportpaviljoen van Faliro. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Athene
Athene (ATH-Eleftherios Venizelos) - 42 min. rijden
Restaurants
Γρηγόρης
1 min. wandelen
Kalamaki Bar
1 min. wandelen
THIS IS LOCO
1 min. wandelen
Tarantino Burgers
3 min. wandelen
δια χειρός
2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Acropolis Sherlock Residence?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Acropolis Sherlock Residence?
Vandaag, 4 apr. 2026, kost een verblijf bij Acropolis Sherlock Residence van één nacht voor twee volwassenen op 4 mei 2026 min. € 232, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Acropolis Sherlock Residence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Acropolis Sherlock Residence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Acropolis Sherlock Residence?
Dit luxe appartement ligt in Stadscentrum, op 15 minuten wandelen van Akropolismuseum, Acropolis en Tempel van de Olympische Zeus. Ook Syntagma-plein en Parthenon liggen op 2 km afstand. Station Syngrou-Fix ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Station Akropoli is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen over Acropolis Sherlock Residence
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 9 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 9 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 9 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 9 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 9 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10
Netheid
9,6
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Clive
16 sep 2025
Clive
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Bobita
Reisde met familie
12 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Very comfortable stay modern, spacious & clean.
Host responds to all messages almost immediately.
Bobita
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Tim, Dixon
Reisde met familie
3 jul 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect central location.
Tim
4 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Claudia
Reisde met partner
21 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was well located and within walking distance (10-15 min) to main locations. The furnishibgs were modern and had all needed!
Claudia
4 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Stephany
Reisde met partner
9 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Acropolis Sherlock is in a great location, very close to a Metro Station, and very walkable to major sites, and restaurants, if you would prefer. We did both, and found walking and subway both safe and easy to navigate.
The residence is just like the pictures - very clean and just enough room. The queen beds were comfortable - not too hard and not too soft, with a variety of lighting. Hall bathroom is bigger, but back bedroom (no balcony access) has ensuite smaller bathroom. Balcony is lovely in the evenings, and we enjoyed sitting out there. Close to major street, if you need taxi, but surprisingly very quiet! Balcony slightly louder, but not by much. AC works well, and we had to adjust up from starting temps. Would absolutely recommend, and would stay there again!
Stephany
4 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Sean
Reisde met een groep
28 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Amazing flat, very comfortable and central to everything
Sean
4 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Juliane
19 feb 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great apartment in nice, vibrant, safe area with lots of restaurants and bars. The prices are cheaper than at the more touristy parts of the city.
Very light, two bedrooms and two bathrooms, kitchen fully equiped and nice cozy living room.
Juliane
8 nachten verbleven in februari 2024
10/10 – Uitstekend
matilde
Reisde met familie
12 nov 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
matilde
2 nachten verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
David
Reisde met familie
26 sep 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Great location and property
The apartment is a nice 2 bdrm kind of hidden in plain sight right by the Syngrou Fix metro stop. The area was wonderful with lots of restaurants and shops on a closed walkway. It was about a 10 min walk to either end of the Acropolis. The apartment had everything we needed. It looks recently renovated with good aircons. The Bill & John team was very responsive and met us at the property to check in and offer suggestions in the area.