Gloria Aqua Park ligt in Aswan vlak bij een waterpark. Aswan Oude Souks en Aswan Bazaar zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Nijl en Elephantine Eiland verkennen. Bekijk onze reisgids voor Aswan
Al Kobaneyah, Aswan, Aswan Governorate, 81718
In de buurt
Elephantine Eiland
24 min. rijden - 18.4 km
Onvoltooide Obelisk
29 min. rijden - 21.8 km
Aswan Bazaar
24 min. rijden - 18.0 km
Qubbet al-Hawa
26 min. rijden - 18.4 km
Nubisch Museum
27 min. rijden - 20.7 km
Lokaal vervoer
Aswan Station - 28 min. rijden
Aswan (ASW-Internationale luchthaven Aswan) - 34 min. rijden
Restaurants
Porto Sono
14 min. rijden
Nile View Cafe
14 min. rijden
ابمي
16 min. rijden
Lounge On Lope Du Niel
7 min. rijden
Chef Shoib
16 min. rijden
Over deze accommodatie
Gloria Aqua Park
Hoogtepunten van de accommodatie
Vervoer van/naar de luchthaven, een koffiebar/café en een wasserij verwelkomen je bij Gloria Aqua Park. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gasten kunnen ook autoverhuur ter plaatse en een conferentiecentrum verwachten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een kinderzwembad
Ontbijt (toeslag), lokale shuttleservice en snelle incheckservice
Conciërgeservice, meertalig personeel en een lift
Een bagageopslagruimte en een kruier/portier
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Gloria Aqua Park hebben leuke bijkomstigheden zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals minibars en gratis flessenwater.
Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Gloria Aqua Park van één nacht voor twee volwassenen op 3 dec. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Gloria Aqua Park inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gloria Aqua Park uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Gloria Aqua Park?
Dit hotel in Aswan ligt op 2,8 km van Nijl en op 15 km afstand van Graven van de Edelen en Elephantine Eiland. Ook Klooster van St. Simeon en Mausoleum van de Aga Khan liggen op 20 km afstand.