Anoush Dahabiya Nile Cruise ligt in Aswan. Aswan Bazaar en Aswan Oude Souks zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Saluga en Ghazal Beschermd Gebied en Elephantine Eiland verkennen. Bekijk onze reisgids voor Aswan
Aswan, Egypt, 16, Aswan, Aswan Governorate, 85951
In de buurt
Elephantine Eiland
18 min. wandelen - 1.2 km
Onvoltooide Obelisk
3 min. rijden - 2.3 km
Westelijke Steengroeve
5 min. wandelen - 0.5 km
Qubbet al-Hawa
5 min. wandelen - 0.5 km
Aswan Bazaar
8 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Aswan Station - 20 min. wandelen
Aswan (ASW-Internationale luchthaven Aswan) - 49 min. rijden
Restaurants
Aswan Moon
10 min. wandelen
McDonald's
16 min. wandelen
King Jamaica Restaurant
2 min. rijden
KFC
13 min. wandelen
Osiris Restautant
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Anoush Dahabiya Nile Cruise
Hoogtepunten van de accommodatie
Anoush Dahabiya Nile Cruise heeft alles wat je nodig hebt.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Waar staat Anoush Dahabiya Nile Cruise?
Dit hotel in Aswan ligt op 10 minuten wandelen van Tabea Moskee, Qubbet al-Hawa en Westelijke Steengroeve. Ook Aswan Bazaar en Koptisch-Orthodoxe Kathedraal van de Aartsengel Michaël liggen op 2 km afstand. Aswan Station ligt op 20 minuten wandelen.