Spahotels in Asten

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Controleer de beschikbaarheid van Spahotels in Asten

Volgend weekend
Over twee weken

Onze beste keuzes voor hotels met een spa in Asten

Best Western Hotel Nobis Asten

4.0-sterrenaccommodatie
Asten
8.8 van 10, Uitstekend, (358 beoordelingen)
'Goede ligging aan de rand van Asten, ruime parkeergelegenheid, lekker ontbijt '
België
Karen
De prijs is € 114
inclusief belastingen en toeslagen
11 jan - 12 jan

Van der Valk Hotel Venlo

Van der Valk Hotel Venlo
4.5-sterrenaccommodatie
Venlo
9.6 van 10, Uitzonderlijk, (203 beoordelingen)
'Fantastische locatie, vriendelijk personeel en de kamer was perfect uitgerust!'
Nederland
Michael
De prijs is € 109
8 feb - 9 feb
Van der Valk Hotel Venlo

Hotel Marienhage

Hotel Marienhage
3.5-sterrenaccommodatie
Stadscentrum van Eindhoven
9.0 van 10, Fantastisch, (236 beoordelingen)
'Top'
Nederland
peter
De prijs is € 96
11 jan - 12 jan
Hotel Marienhage

Westcord Hotel Eindhoven

Westcord Hotel Eindhoven
4.5-sterrenaccommodatie
Stadscentrum van Eindhoven
8.6 van 10, Uitstekend, (1.002 beoordelingen)
'Wij verbleven in dit hotel in verband met een evenement in het Klokgebouw. Het hotel was maar 5 minuten lopen van het treinstation en super centraal gelegen. Het receptiepersoneel was ontzettend vriendelijk. Wij hadden een kamer op de 8ste verdieping (kamer 804) en deze kamer voelde aan als nieuw, prachtige badkamer (inspo voor eigen huis haha) en een heerlijk bed. Dit zal ons go-to hotel worden wanneer we ons weer in Eindhoven bevinden.'
Nederland
Annemiek
De prijs is € 106
11 jan - 12 jan
Westcord Hotel Eindhoven

Fletcher Hotel - Restaurant Teugel Uden - Veghel

4.0-sterrenaccommodatie
Uden
8.4 van 10, Zeer goed, (321 beoordelingen)
'De perfectie werd benaderd.'
België
Albert
De prijs is € 79
11 jan - 12 jan

B&B De Grote Waaij

B&B De Grote Waaij
3.0-sterrenaccommodatie
Well
9.4 van 10, Uitzonderlijk, (6 beoordelingen)
'Prettige ontvangst, goed ontbijt met veel keuze, makkelijk gratis parkeren '
Nederland
Jan
De prijs is € 103
12 jan - 13 jan
B&B De Grote Waaij

Parkhotel Horst

Parkhotel Horst
4.5-sterrenaccommodatie
Horst
8.8 van 10, Uitstekend, (209 beoordelingen)
'Hele mooie ligging aan strand, ruime kamer, mooie welness, voor herhaling vatbaar'
Nederland
Klara
De prijs is € 116
8 feb - 9 feb
Parkhotel Horst

Pullman Eindhoven Cocagne

Pullman Eindhoven Cocagne
4.5-sterrenaccommodatie
Stadscentrum van Eindhoven
9.0 van 10, Fantastisch, (1.000 beoordelingen)
'Ruime kamer, ideaal ook voor onze honden, hondvriendelijk hotel, heerlijk ontbijtbuffet '
Nederland
Fred
De prijs is € 117
25 jan - 26 jan
Pullman Eindhoven Cocagne

Boshotel Vlodrop

Boshotel Vlodrop
4.5-sterrenaccommodatie
Vlodrop
8.6 van 10, Uitstekend, (297 beoordelingen)
'De bedden waren uitstekend en het ontbijt fantastisch. Enige wat ik miste was misschien iets van brie/ camembert. Perfecte uitvalplek voor een paar dagen Limburg. Na een dagje lopen kun je heerlijk ontspannen in het zwembad en de sauna.'
Nederland
Renske
De prijs is € 143
11 jan - 12 jan
Boshotel Vlodrop

Maashof

Maashof
3.5-sterrenaccommodatie
Venlo
8.8 van 10, Uitstekend, (329 beoordelingen)
'Prima hotel, vriendelijk personeel!'
Nederland
Mina
De prijs is € 121
8 feb - 9 feb
Maashof
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

De beste hotelbeoordelingen voor Asten

Veelgestelde vragen

Ben je op zoek naar een spahotel in Asten?
Vergeet alle stress van het dagelijkse leven en kom helemaal tot rust in een hotel met een spa. Geniet van de parken in Asten en vergeet niet een paar mooie foto's te maken! Maak tijdens je verblijf wat tijd vrij voor een bezoekje aan de monumenten. In een hotel met spa kun je even helemaal tot rust komen en je verblijf nog iets luxer maken.
Wat is het beste spahotel in Asten?
Best Western Hotel Nobis Asten is een topklasse spahotel met een fitnesscentrum, een binnenzwembad en een restaurant. Breng een ontspannen middag door in de sauna en het stoombad.
Wat is er te zien en doen in Asten?
Ervaar Asten en bezoek Toverland, DAF Museum en Indoor-Sportcentrum Eindhoven. Als je wat tijd over hebt, kun je een bezoekje brengen aan Burgemeester Ploegmakerspark en Museum Klok & Peel.
Wat kan ik verwachten van een spahotel in Asten?
Spa hotels in Asten bieden accommodatie en zijn uitgerust met een complete eigen spa waar je terecht kunt voor diensten als therapieën en schoonheidsbehandelingen. Sommige bieden ook behandelingen op de kamer. Spahotels zijn de perfecte plek om heerlijk uit te rusten, te ontspannen en jezelf weer als nieuw te voelen.