Breng een strandvakantie door met panoramisch uitzicht op zee in dit comfortabele vakantiehuis.
Dit lichte en stijlvol ingerichte vakantiehuis wacht op je in de eerste rij aan het water. Geniet van het indrukwekkende uitzicht op de zee, de Kleine Belt, Jutland en Baagø als je niet bezig bent met het bereiden van een heerlijke maaltijd van vers gevangen vis in de volledig uitgeruste keuken. Laat de frisse zeelucht door de kamers stromen terwijl je je op de comfortabele bank nestelt met een boek of een film.
Geniet van de eerste koffie van de ochtendzon op het kleine terras met ontbijttafel aan de voorkant van het huis, met uitzicht op de jachthaven en de haven. Achter het huis ligt het zonneterras op het zuidwesten, richting het strand. Ontspan en lees een goed boek in de zon terwijl de kinderen op het strand spelen, een balletje slaan op het grasveld of gebruik maken van de speeltuin naast het huis, en sluit de dag af met een heerlijke maaltijd van de barbecue.
Bezoek de historische handelsstad Assens en dompel je onder in de boeiende geschiedenis. Maak een dagtocht met de veerboot naar het pittoreske eiland Baagø. Pak een picknickmand in en geniet al wandelend of vissend van de ongerepte natuur op het schiereiland Helnæs.
dit vakantiehuis ligt aan het water in Assens. Geniet van de prachtige natuur bij Afgrunden Ved Vissenbjerg en Erholm Gods. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Tobaksgaarden Cultuurhuis en Brende Molle. Bekijk onze reisgids voor Assens
Zijn huisdieren welkom bij 3 bedroom lovely home in Assens?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 3 bedroom lovely home in Assens inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 3 bedroom lovely home in Assens uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 3 bedroom lovely home in Assens?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 15 minuten wandelen van Jachthaven van Assens, Peter Willemoes Memorial en Assens Libraries. Ook Onze-Lieve-Vrouwekerk en Standbeeld van Klaus Berntsen liggen op 2 km afstand.