Geheel appartement
Apartment for 4 people with Crouesty port view for rent
Dit appartement met een balkon ligt op 6 minuten stappen van Port du Crouesty
Fotogalerie voor Apartment for 4 people with Crouesty port view for rent





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 444 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Modern and renovated apartment for 4 port Crouesty
Modern and renovated apartment for 4 port Crouesty
- Parking beschikbaar
4.0 van 10, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
453
Over deze buurt

ARZON
In de buurt
Parc Naturel Régional du Golfe du Morbihan1 min. wandelen - 0.0 km
Golfe du Morbihan4 min. rijden - 3.1 km- Port du Crouesty5 min. wandelen - 0.4 km
- Plage du Fogeo8 min. wandelen - 0.7 km
- Port Navalo19 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Station Vannes - 39 min. rijden
- Luchthaven van Belle-île-en-Mer (BIC), Frankrijk - 137 min. rijden
Restaurants
- Le Dock’er54 min. rijden
- La cabane des poissons rouges7 min. rijden
- Le Cap Horn3 min. wandelen
- La Régate4 min. wandelen
- Le Petit Port7 min. rijden








