Een gratis ontbijtbuffet, vervoer van/naar de luchthaven en een droogkuis/wasserijservice vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Arusha Royal Court Hotel. Gratis wifi in de kamer, een bar en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Lokale shuttleservice, een 24-uurs receptie en vergaderruimtes
Hulp bij uitstappen/tickets en een computerstation
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Arusha Royal Court Hotel zorgen voor volop comfort dankzij gratis wifi en gratis flessenwater.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Arusha Royal Court Hotel inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Arusha Royal Court Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Arusha Royal Court Hotel?
Dit hotel ligt in de zakenwijk, op 5 minuten wandelen van Sheikh Amri Abeid Memorialstadion en Onafhankelijkheidsmonument van Arusha. Ook Arusha International Conference Centre en Natural History Museum liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
4,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
4,0
Netheid
6,0
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 1 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Chad
21 feb 2013
Negatief: Netheid, comfort kamer
Not a Royal Court
The place is what you pay for I guess. You'd think £60 would go farther in Tanzania but apparently not, Arusha is expensive.
Basically, rooms are like prison cells, bathrooms terrible, and it took a few tries to find a room with working aircon. Staff were friendly enough if a little inefficient.
What is with having to ask for toilet paper all the time - just have some in the room, its a basic necessity!!!