Chalet Zuflucht Appartement/Fewo, Bad, WC, 9-Bettwohnung by Interhome
Het aantal kamers in het huis bedraagt: 6. Geniet van rustige momenten op het bijbehorende balkon. De woning is voorzien van een vaatwasser. De accommodatie beschikt over internettoegang, die u kunt gebruiken. De woning is voorzien van een magnetron. Het pand beschikt over een broodrooster.
In prijs inbegrepen: Administratiekosten (2026-10-22 - 2026-12-18) Bedlinnen (Eerste set) ERV annuleringsverzekering Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) Toeristenbelasting Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
dit appartement ligt in het stadscentrum en bij de zee in Arosa. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Rathaus en Altes Gebäu. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Skigebied Arosa Lenzerheide en Wintersportplaats Arosa. Arosa Berenland en Alpengarten Alpinum Maran zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Arosa
Zijn huisdieren welkom bij Chalet Zuflucht Appartement/Fewo, Bad, WC, 9-Bettwohnung by Interhome?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Chalet Zuflucht Appartement/Fewo, Bad, WC, 9-Bettwohnung by Interhome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Chalet Zuflucht Appartement/Fewo, Bad, WC, 9-Bettwohnung by Interhome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Chalet Zuflucht Appartement/Fewo, Bad, WC, 9-Bettwohnung by Interhome?
Dit appartement ligt in het centrum van Arosa, vlak bij Skigebied Arosa Lenzerheide en Wintersportplaats Arosa. Ook Ski-Club Arosa en Gondelbahn Kulm liggen op 5 minuten wandelen. Station Arosa ligt op 20 minuten wandelen.