Gehele woning

Jardines - Tabor 3.3 PENTHOUSE WITH JACUZZI & POOL VIEW 2B

Fotogalerie voor Jardines - Tabor 3.3 PENTHOUSE WITH JACUZZI & POOL VIEW 2B

Een toegangspoort met een bord waarop 'JARDINES DE LOS MENCEYES' en 'ADAMA TABOR' staat.
Woonruimte
Zwembad
Een sportschool met trainingsapparatuur, waaronder gewichten en een bankje.
Interieur

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Jardines - Tabor 3.3 PENTHOUSE WITH JACUZZI & POOL VIEW 2B

  • Deze smaakvol gemeubileerde duplex in Palm-Mar (Arona) beschikt over 2 slaapkamers en is volledig uitgerust voor 4 personen.

    De accommodatie heeft een oppervlakte van 183 m², met inbegrip van het terras, en met uitzicht op de tuin en het zwembad alsmede over een spectaculaire privé jacuzzi op het dakterras



    Palm-Mar, in het zuiden van Tenerife, is een kleine enclave, grenzend aan de Atlantische Oceaan en geflankeerd door twee natuurreservaten. Het is een woonwijk op slechts 15 minuten van de luchthaven „Tenerife Sur“ .



    Los Cristianos en Las Americas liggen slechts op een steenworp afstand.

    Een perfecte uitvalsbasis om Tenerife te verkennen: de extravagante natuur, de stranden, de adembenemende landschappen, de cultuur, de koloniale dorpjes, onbeperkte sportactiviteiten... de beste cocktail voor een onvergetelijke vakantie.



    Langs de zonovergoten lanen geflankeerd met exotische palmbomen vindt u verschillende restaurants, cafeetjes, eethuisjes, supermarkten, bank, apotheek, medisch centrum, tandarts,

    beautycentrums, kappers, kinderpark en een prachtige Beach Club. In de omgeving kunt u diverse activiteiten ondernemen, zoals golfen, wandelen, fietsen, snorkelen, enz.



    In "Jardines de los Menceyes” aan de ingang van Palm-Mar, kunt u genieten van subtropische tuinen, watervallen en twee zwembaden waarvan één en het kinderbad verwarmd zijn, een ruime solarium met ligbedden en parasols. "Jardines de los Menceyes” heeft een volledig uitgeruste fitnessruimte met Technogym toestellen. Op tien minuten wandelen bevind zich het winkel- en gastronomisch centrum en het zwarte natuurstrand „la Arenita“



    Om de veiligheid te garanderen werd het complex volledig omheind met een gecontroleerde ingang met chip. Elk gebouw telt maximum 16 appartementen en heeft een eigen lift verbonden met de ondergrondse garage (afhankelijk van beschikbaarheid).



    Deze duplex heeft ter beschikking; strijkijzer, kluis, gratis internettoegang (wifi), haardroger, airconditioning, tv (Talen: Spaans, Engels).

    De open keuken, met inductie kookplaat, is uitgerust met een koelkast, microgolf, oven, vriezer, wasmachine, droger, vaatwasmachine, servies/bestek, keukengerei, Nespresso koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker en citruspers, ....

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Arona. Puerto Colón-jachthaven en Golfbaan Golf del Sur zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Fañabé en Las Vistas-strand. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Canaries Plongee Tenerife of Magma Art and Congress Centre. Bekijk onze reisgids voor Arona
Meer vakantiehuizen in Arona
Kaart
Arona

In de buurt

  • Een rotsachtige kustlijn bij zonsondergang, met de zon die boven de oceaan verdwijnt.
    Playa de la Arenita
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Een kustplaatsje met een strand, boten en een bergachtig achtergrond.
    Stranden van Tenerife
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Luchtbeeld van een kuststad met een opvallende berg, helderblauw water en een goed ontwikkeld stedelijk gebied.
    Playa de las Américas
    17 min. rijden - 14.3 km
  • Een strand met helderblauw water, een rotsachtige kustlijn en een pier in de verte.
    Strand van Fañabé
    17 min. rijden - 16.1 km
  • Een kustplaats met kleurrijke marktstalletjes, een jachthaven en een heuvel met gebouwen.
    Playa de Los Cristianos
    19 min. rijden - 12.8 km

Lokaal vervoer

  • Tenerife (TFS-Tenerife South) - 16 min. rijden

Restaurants

  • L'instinct
    2 min. wandelen
  • Marina Bay Sunset Bar Tenerife
    12 min. rijden
  • Arona Gran Bar Lagos
    12 min. rijden
  • CasaMia
    6 min. wandelen
  • Trigo Cafeteria Pizzeria Creativa
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Jardines - Tabor 3.3 PENTHOUSE WITH JACUZZI & POOL VIEW 2B over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Jardines - Tabor 3.3 PENTHOUSE WITH JACUZZI & POOL VIEW 2B?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Jardines - Tabor 3.3 PENTHOUSE WITH JACUZZI & POOL VIEW 2B inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Jardines - Tabor 3.3 PENTHOUSE WITH JACUZZI & POOL VIEW 2B uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Jardines - Tabor 3.3 PENTHOUSE WITH JACUZZI & POOL VIEW 2B?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Arona ligt op 10 minuten wandelen van Playa de la Arenita en Stranden van Tenerife. Ook Los Palos-golfbaan en Playa De Los Tarajales liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Jardines - Tabor 3.3 PENTHOUSE WITH JACUZZI & POOL VIEW 2B

9,0

Fantastisch

10

Netheid

8,0

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, locatie en accuraatheid advertentie
Tout était ok
6 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Das war die beste Ferienwohnung die wir je gemietet haben. Die Anlage war super sauber ,sicher und die Aussenanlagen waten wie ein Botanischer Garten. Der Poolmannkam regelmässig für unseren Wirlpool. Es gab wirklich nichts zu bemängeln. Die Unterkunft und die Anlagenfotos sind genauso wie in echt. Das Personal war richtig bemüht die Anlage auf diesen super Stand zu halten. Volle Punktzahl , gerne wieder,grüße Peter Kund
28 nachten verbleven in april 2026