Finca Hotel Brasilia ligt in La Tebaida. Bezoek culturele hoogtepunten Quimbaya Goudmuseum en Museo del Oro Quimbaya. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Club Campestre de Armenia en Parque de la Vida. Parque Nacional del Café en La Morelia Farm zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor La Tebaida
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.30 uur tot 09.00 uur
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Vergaderruimte
Buiten
Barbecue
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deuropeningen op rolstoelbreedte
Geen lift
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Verlaagd bed
Meer
Klamboes
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Draagbare ventilator
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd; kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van januari tot december
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 18.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Finca Brasilia La Tebaida
Finca Hotel Brasilia Guesthouse
Finca Hotel Brasilia La Tebaida
Finca Hotel Brasilia Guesthouse La Tebaida
Veelgestelde vragen
Beschikt Finca Hotel Brasilia over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Finca Hotel Brasilia?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Finca Hotel Brasilia van één nacht voor twee volwassenen op 5 apr. 2026 min. € 43, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Finca Hotel Brasilia?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Finca Hotel Brasilia inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Finca Hotel Brasilia uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Finca Hotel Brasilia?
Dit pension in La Tebaida ligt op 11,8 km van Plaza de Bolivar en op 14,8 km van Club Campestre de Armenia. Ook La Morelia Farm en Centenario-stadion liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Finca Hotel Brasilia
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,4
Voorzieningen
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 7 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 7 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Juan Carlos
11 jul 2025
Juan Carlos
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Michèle
28 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel au milieu d'un très joli parc
Nous avons beaucoup apprécié le cadre de l'hôtel enfoui au milieu d'une très belle végétation. Les chambres sont très belles dans un style colonial, belle piscine, ... Petit déjeuner classique en Colombie mais servi dans un patio ombragé par une personne très avenante.
Michèle
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
vanessa
Reisde met familie
22 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
vanessa
6 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Viviana
10 feb 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Execelente hospedaje .
Viviana
1 nacht verbleven in februari 2024
8/10 – Goed
Carlos F
Reisde met familie en kleine kinderen
17 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked this property. The only thing I didn’t like is they have a curfew. You have to be back in the property by 10P or you will not get in! Not ideal if you want to explore the city to the max or have a late night dinner.
Carlos F
1 nacht verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Lina Maria
Reisde met een groep, Reisde met familie
18 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fin de semana relajante!!!
Muy bonito y relajante el paisaje, todos muy formales y atentos. La ubicación asegurarse de colocar en el buscador Finca Hotel Brasilia.
El asador estaba como uno de los servicios ofrecido pero debíamos pagar un costo adicional de $60.000 pesos si lo queríamos utilizar al igual que la cocina que se ofrece como un servicio pero no está disponible.
De todas maneras necesitamos algunos utensilios y nos lo facilitaron.
Muchas gracias!!!
Lina Maria
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
JULIME, MIAMI
27 mrt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buen lugar para hospedarse, el dueño Camilo muy amable, muy campestre lo recomiendo