Hotel Restaurant La Plage ligt in een provinciaal park en aan het strand in Port-Saint-Louis-du-Rhone. Bezoek culturele hoogtepunten Rijstmuseum van Petit Manusclat en La Halle de Martigues. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Barbegal Watermolen en Phare du Fort de Bouc. Centre Culturel Marcel Pagnol en Centre Culturel Elsa Triolet zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Port-Saint-Louis-du-Rhone
Route de la plage Napoléon, Port-Saint-Louis-du-Rhone, 13230
In de buurt
Parc Naturel Régional de Camargue
1 min. wandelen - 0.0 km
Park van Fos-sur-Mer
39 min. rijden - 34.8 km
Tuin en strand van Martigues
58 min. rijden - 52.3 km
La Halle de Martigues
59 min. rijden - 45.1 km
Le Village Des Marques
59 min. rijden - 52.9 km
Lokaal vervoer
Station Istres Rassuen - 38 min. rijden
Luchthaven Marseille - Provence (MRS) - 70 min. rijden
Restaurants
Yacht Club
6 min. rijden
O Pub
5 min. rijden
Restaurant Joséphine
4 min. rijden
La Petite Venise
7 min. rijden
Chez Toinou
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Restaurant La Plage
Hotel bij de zee
Geniet van een terras, een tuin en een bar bij Hotel Restaurant La Plage. Trakteer jezelf op een sportmassage bij het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met Franse gerechten, La Plage, serveert lunch en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), fietsverhuur en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Een bagageopslagruimte, meertalig personeel en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Restaurant La Plage bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Douches, badkuipen of douches en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 12 per persoon
Diner met gastheer/- vrouw op werkdagen beschikbaar tegen een toeslag van EUR 20; reservatie vereist
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
La Plage
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Conciërgeservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
In een provinciaal park
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Massages voor diepe bindweefsels
Spa dagelijks geopend
Sportmassages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 7 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 12 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 7.20 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 12 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 7 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Diner: EUR 20
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Restaurant La Plage?
Ja, bij Hotel Restaurant La Plage zijn honden en katten met een gewicht van maximum 12 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 7 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Restaurant La Plage?
Vandaag, 29 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel Restaurant La Plage van één nacht voor twee volwassenen op 30 aug. 2026 min. € 96, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Restaurant La Plage inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Restaurant La Plage uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Restaurant La Plage?
Dit wellness hotel ligt aan het strand, op 2 km afstand van Parc Naturel Régional de Camargue en Gulf of Lion. Plage Napoleon ligt op 3,4 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.