Meridiana ligt in Arbus in het stadscentrum. Bezoek Mijn van Montevecchio en Pozzo Amsicora, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Funtanazza en Campu sali. Bekijk onze reisgids voor Arbus
Via Della Repubblica 172, Arbus, SU, 9031
In de buurt
Porto Flavia
48 min. rijden - 52.3 km
Messenmuseum van Sardinië
7 min. wandelen - 0.6 km
Spiaggia di Piscinas
27 min. rijden - 20.9 km
Spiaggia di Cala Domestica
43 min. rijden - 40.4 km
Spiaggia di Pistis
48 min. rijden - 35.2 km
Lokaal vervoer
Station S. Gavino - 26 min. rijden
Cagliari (CAG-Elmas) - 67 min. rijden
Restaurants
Sa Lolla
14 min. wandelen
Bar AlbaChiara Anfiteatro
3 min. wandelen
Pasticceria Bar La Genuina
5 min. rijden
Chiosco Bar Montevecchio
8 min. rijden
Snack Bar Il Ritrovo
10 min. rijden
Over deze accommodatie
Meridiana
Hotel in het stadscentrum
Geniet van een terras, een speeltuin en een open haard in de lobby bij Meridiana. Het plaatselijke restaurant Meridiana serveert ontbijt, lunch en diner. Je kunt er genieten van uitzicht op het zwembad. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een feestzaal
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Meridiana hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 09.30 uur: EUR 7 tot 7 voor volwassenen en EUR 7 tot 7 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Restaurants ter plaatse
Meridiana
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Speeltuin
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Speeltuin
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Huwelijksservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Handgreep naast het toilet
Noodtrekkoord in badkamer
Verhoogd toilet
Verlaagde werkbladen en wasbak
Meer
1 gebouw
2 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1996
Open haard in de lobby
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv van 19 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 7.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 20 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 7.00–7.00 voor volwassenen en EUR 7.00–7.00 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 70 per kamer (enkele reis)
Toeslag voor huisdieren: EUR 7.00 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 15 mei tot 30 september
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Meridiana Arbus
Meridiana Hotel Arbus
Meridiana Hotel
Meridiana Arbus
Meridiana Hotel Arbus
Veelgestelde vragen
Beschikt Meridiana over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Meridiana?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Meridiana van één nacht voor twee volwassenen op 1 apr. 2026 min. € 73, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Meridiana?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een gewicht van maximum 20 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 7.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Meridiana inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Meridiana uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Meridiana een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 70 per kamer.
Waar staat Meridiana?
Dit hotel ligt in het centrum van Arbus, op 0,6 km van Messenmuseum van Sardinië en op 2,7 km van Chiesa di San Nicolo. Ook Mijn van Montevecchio en Museo Mineralogico liggen op 10 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Meridiana
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
7,4
Locatie
8,8
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 45 van 94 beoordelingen
10 - Uitstekend
45
Gastenscore: 8 - Goed. 41 van 94 beoordelingen
8 - Goed
41
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 94 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 94 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 94 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
4/10 – Matig
Antonia
Reisde met familie
14 jul 2024
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I couldn't take a take a bath. The douche was broken
Antonia
10 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
JOHAN
9 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
JOHAN
1 nacht verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 apr 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Paul
Reisde met een groep
17 sep 2025
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Rooms very basic - only 1 plug in room for tv behind furniture so not easy for charging. Reception staff were just ok - wouldn't let us use outdoor pool at 8.10pm after arrival in motorbike gear in 33° - which would have been a godsend (closed 10 mins prior). Was main reason we booked this place. The restaurant was good - excellent pizza and good prices.
Paul
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Gilles
15 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Gilles
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
muriel
13 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Bon hôtel étape
Bon hôtel etape,propre avec une piscine agréable, restaurant correct malgré des portions minimalistes (les pâtes)et un petit dejeuner basique
muriel
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
roberto
22 aug 2025
roberto
2 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Edoardo
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Comodissimo per raggiungere tutte le meravigliose spiagge della Costa Verde
Edoardo
5 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Edoardo
11 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ci tornerei sicuramente
Edoardo
1 nacht verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Yeray
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El personal fue muy amable. La habitación estaba en buenas condiciones. Hay aparcamiento gratuito en el hotel. El hotel en general estaba bien cuidado y mantenido.
Cosas a mejorar: la habitación que nos dieron no estaba bien insonorizada y se escuchaba el ruido de recepción a las 11 de la noche.
Yeray
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
GEORG
3 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Seconda volta che soggiorno in questa struttura e confermo il giudizio dato nella recensione precedente. Struttura comoda e facilmente accessibile per chi transita per Arbus e desidera esplorare il territorio. Cortesia e disponibilità sempre presenti. Da raccomandare senza indugio per chi è alla ricerca di un posto tranquillo, comodo e senza fronzoli.
GEORG
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
patrice
30 sep 2024
patrice
2 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Kemeng
22 sep 2024
Kemeng
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Jonathan
12 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Friendly hosts
Friendly, laid back place. The hosts were very patient with our limited Italian, and we shared a laugh or two. Comfy beds. Good breakfast. Fun little local pizzeria across the street
Jonathan
1 nacht verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Elodie
4 sep 2024
Elodie
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Lukasz
Reisde met familie
4 sep 2024
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Lukasz
2 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Craig, Davis
29 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was a wonderful stopping point on our way to the western beaches. Parking was available in the back of the hotel.
The staff were warm and inviting. They were not proficient at English and we were poor at Italian, yet everything was sorted. The room was comfortable. The pool was clean and cooll.
The hotel has a restaurant. We enjoyed delicious pizza and pasta for dinner. Breakfast was abundant and included fresh fruit and breads.there were homemade jams that were very good. There were many other items but did not explore the variety in detail.
Craig
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Valeria
Reisde met familie
26 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Valeria
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Georg
Reisde met partner
15 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Un giusto mix tra la comodità dei servizi alberghieri e l'atmosfera amichevole di una piccola struttura ricettiva. Ci si sente come in famiglia. Alberto da poco rinnovato e mantenuto benissimo. Pulizia impeccabile.
Georg
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
GEORG
Reisde met partner
15 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Collocato nel centro di Arbus, con tutti i servizi raggiungibili a pochi passi di distanza. La struttura è mantenuta con cura e attenzione dalla proprietà. Il servizio è stato gentile e attento facendoci sentire i benvenuti. Da raccomandare senza indugio a tutti quelli che cercano una struttura per scoprire la bellezza della costa verde.
GEORG
1 nacht verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Corinne
Reisde met huisdieren, Reisde met familie
9 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super hôtel, personnes de l’établissement aux petits soins pour leurs clients ; nous sommes arrivés tard le soir en famille avec nos 2 chiens ; il nous a pourtant été proposé de dîner à l’hôtel. Nous avions une chambre spacieuse avec un grand balcon. La piscine était géniale.
En 2 mots, tout était parfait !! On y retournera. Merci.
Corinne
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Maura
4 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Maura
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Cinzia
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Le camere sono rinnovate e molto pulite. Il bagno era grande e l'aria condizionata era ok. Il parcheggio interno è piccolo, ma c'è sempre possibilità di parcheggiare su strada accanto all'hotel. Il personale è stato gentile e disponibile. La colazione è a buffet, buona.
Cinzia
1 nacht verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
constanta claudia
Reisde met familie
26 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
Per total todo bien.Zona muy tranquila
constanta claudia
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
21 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer