Gehele chalet

Home2Book La Cruz de Arafo, BBQ & Terrace

Fotogalerie voor Home2Book La Cruz de Arafo, BBQ & Terrace

Een smalle gang met een houten bankje, een potplant en drie hangende rieten lampen.
Een geel gebouw met balkon, een kleine trap en een raam met bloemen.
Een slaapkamer met een bed, een houten nachtkastje, een rode fauteuil en een kroonluchter.
Een gebouw met een trap die naar een hoger gelegen niveau leidt, een balkon met hekwerk en een raam met decoratief spijlenwerk.
Een gang met een bruine leren bank, een houten kast en een spiegel aan de muur.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Home2Book La Cruz de Arafo, BBQ & Terrace

  • Prachtig huis in Arafo met alle comfort en grote open ruimtes waar je kunt ontspannen, uitrusten, zonnen, lunchen en buiten een heerlijke barbecue kunt maken. Biedt plaats aan 6 personen, met 3 ruime slaapkamers, 2 badkamers, wifi en een smart-tv. Dit alles in een idyllische omgeving, met als hoogtepunten in de buurt de Pico de Cho Marcial en de Caldera de Pedro Gil. Het is ideaal voor gezinnen en wandelliefhebbers en ligt halverwege tussen het zuiden van het eiland en de hoofdstad.

    Het is ideaal voor gezinnen en vrienden, want het biedt plaats aan 6 personen, verdeeld over drie slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en de andere twee met eenpersoonsbedden, die je naar behoefte kunt samenvoegen of uit elkaar zetten. Er zijn twee badkamers, één met douche en de andere met bad, verdeeld over de twee verdiepingen. Met een aparte keuken, voorzien van alle benodigde apparatuur, een woonkamer met comfortabele banken, een smart-tv en wifi. Een echt hoogtepunt is het indrukwekkende terras met grote buitenruimtes waar je lekker kunt zonnen en fantastische momenten met je gezin kunt beleven, midden in de natuur en met alle voorzieningen: barbecue, hangmatten, eethoek en buitendouche. Het is een geweldige plek om een paar dagen op Tenerife door te brengen, halverwege tussen het zuiden en de hoofdstad van het eiland. Ideaal om te wandelen en met het strand op slechts een paar minuten rijden.

    Het huis heeft een keuken met koelkast, oven, magnetron, wasmachine, barbecue, buitendouche, tuinmeubilair, haardroger, wifi, smart-tv, lakens en badhanddoeken, en een kinderstoel. Op het terras is er een eethoek en zijn er verschillende plekjes waar je lekker kunt zonnen en even helemaal tot rust kunt komen.
    Huisdieren – niet toegestaan
    Roken – niet toegestaan
    Bij aankomst tussen 22:00 en 23:59 wordt een toeslag van 20 in rekening gebracht voor late aankomst.



    Informatie over hoe je bij de accommodatie komt en hoe je binnenkomt, krijg je 10 dagen voor je aankomst per e-mail.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze chalet ligt in Arafo. Regionale Wijnmakerij Valle de Güímar en Bodegas Monje zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Centro de Fotografia en Observatorio del Teide bezoeken. Laberinto en PuebloChico-themapark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Arafo
Meer chalets in Arafo
Kaart
Arafo

In de buurt

  • Een ruig landschap met schaarse begroeiing, rotsachtig terrein en verafgelegen, met sneeuw bedekte bergen.
    Malpaís de Güímar
    8 min. rijden - 8.3 km
  • Een kustplaatsje met een strand, boten en een bergachtig achtergrond.
    Stranden van Tenerife
    10 min. rijden - 10.5 km
  • Een standbeeld van een man met een speer, op een rots aan de zee, met een stadsbeeld op de achtergrond.
    Playa de Candelaria
    10 min. rijden - 10.1 km
  • Regionale Wijnmakerij Valle de Güímar
    8 min. rijden - 3.8 km
  • Piramides van Güímar
    8 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Santa Cruz de Tenerife (TFN-Tenerife North) - 43 min. rijden

Restaurants

  • Cafetería Kon Tiki
    5 min. rijden
  • cafetería La Esquina
    5 min. rijden
  • Plan Bakery Café
    9 min. rijden
  • La Darsena
    10 min. rijden
  • La Barchetta
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Home2Book La Cruz de Arafo, BBQ & Terrace?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Home2Book La Cruz de Arafo, BBQ & Terrace inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Home2Book La Cruz de Arafo, BBQ & Terrace uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Home2Book La Cruz de Arafo, BBQ & Terrace?

Deze chalet in Arafo ligt op 2,3 km van Piramides van Güímar en op 2,5 km van Regionale Wijnmakerij Valle de Güímar. Ook Malpaís de Güímar en Playa La Charcada liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Home2Book La Cruz de Arafo, BBQ & Terrace

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Estupenda casa en Arafo

Pasamos unos días maravillosos en familia en esta casa, está a pocos minutos en coche de las zonas de costa del Puertito y Candelaria y es perfecta para los amantes del senderismo, ya que está muy proxima al Pico Cho Marcial y la Montaña de Las Arenitas. La atención por parte de Home2Book fue espectacular, les estamos muy agradecidos, para repetir 100%.