Gîte for 4: "L'étoile de mer" in Apremont, Vendée – Lake Beach 1 km, Sea 17 km
Gîte van 32 m² voor 4 personen, "l'Etoile de mer", op 1 km van het meer-strand en 17 km van de zee. Gelegen in een charmant toeristisch dorp, erkend als "Petite Cité de caractère", op slechts 500 m van winkels. De omgeving is rustig en aangenaam, met een groene en bloemrijke tuin van 1.500 m².
Geschikt voor 2 volwassenen en 2 kinderen. Privéparkeerplaats op het terrein. De gîte beschikt over een volledig uitgeruste keuken (kookplaten, oven, magnetron, koel-vriescombinatie, wasmachine, broodrooster, koffiezetapparaat, waterkoker, strijkijzer en -plank, stofzuiger), een slaapkamer met tweepersoonsbed (140 x 190), stapelbed (2 x 90 x 190) in een nis, een badkamer, apart toilet, televisie en gratis wifi.
Jullie genieten van twee terrassen, waarvan één met aluminium pergola, tuinset, stoelen, vaste barbecue, ligstoelen en parasol. Spellen aanwezig (petanque, molki, rackets).
Op aanvraag en tegen meerprijs zijn beddengoed, handdoeken, welkomstpakket, transfer vanaf de stations van Challans of Saint-Gilles-Croix-de-Vie of vanaf de luchthaven van Nantes beschikbaar. Babykit gratis aanwezig (reisbedje met matras, hoeslakens, matrasbeschermer, potje, kinderstoel).
Als aankomst en/of vertrek niet op zaterdag is, krijgen jullie zelfstandig toegang via een sleutelkastje.
Huisdieren toegestaan onder voorwaarden.
- Pendelbus naar het treinstation betaling 35,00 € per rit
- Huisdieren toegestaan betaling 25,00 € per huisdier
- Pendelbus naar het vliegveld betaling 100,00 € per rit
dit appartement ligt in Apremont. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Château d'Apremont en Commanderie de Coudrie. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Jardin des Olfacties en Camping Le Pin Parasol een bezoekje brengen. Pop Corn Labyrinthe Notre Dame de Riez en Le Carrousel Saint-Gilles-Croix-de-Vie, Frankrijk zijn ook een bezoek waard. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals fietsen, het afleggen van wandel- en fietsroutes en rotsklimmen. Bekijk onze reisgids voor Apremont
Zijn huisdieren welkom bij Gîte for 4: "L'étoile de mer" in Apremont, Vendée – Lake Beach 1 km, Sea 17 km?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Gîte for 4: "L'étoile de mer" in Apremont, Vendée – Lake Beach 1 km, Sea 17 km?
Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Gîte for 4: "L'étoile de mer" in Apremont, Vendée – Lake Beach 1 km, Sea 17 km van één nacht voor twee volwassenen op 21 nov. 2026 min. € 466, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Gîte for 4: "L'étoile de mer" in Apremont, Vendée – Lake Beach 1 km, Sea 17 km inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Gîte for 4: "L'étoile de mer" in Apremont, Vendée – Lake Beach 1 km, Sea 17 km uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Gîte for 4: "L'étoile de mer" in Apremont, Vendée – Lake Beach 1 km, Sea 17 km?
Dit appartement in Apremont ligt op 0,6 km van Château d'Apremont en op 15 km afstand van Jardin des Olfacties en Camping Le Pin Parasol. Ook West Aventure en Commanderie de Coudrie liggen op 20 km afstand.