Gehele woning
2 Bed House - Sleeps 5 - Garden - Parking - Wifi
Fotogalerie voor 2 Bed House - Sleeps 5 - Garden - Parking - Wifi





Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Isadora Apartments
Isadora Apartments
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 17 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 00002299151
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
2 bed Country House in Apokoronas
Captivating 2 bed House in Apokoronas
Comfy Two bed Country House in Apokoronas
Tranquil Retreat in Apokoronas Nioro's House
Tranquil Retreat in Apokoronas - Chania Apokoronas
Tranquil Retreat in Apokoronas - Chania Private vacation home
Over deze buurt
Apokoronas, Crete
In de buurt
Haven van Souda23 min. rijden - 18.6 km- Art of Living Glasfabriek2 min. wandelen - 0.2 km
- Almyrida Strand5 min. rijden - 2.7 km
- Koutalas-strand8 min. rijden - 2.3 km
- Strand van Agia Marina34 min. rijden - 36.4 km
Lokaal vervoer
- Chania (CHQ-Luchthaven Ioannis Daskalogiannis) - 49 min. rijden
Restaurants
- Στου Μπανανα9 min. rijden
- Souvlakerie9 min. rijden
- KOHILI9 min. rijden
- Ψησταριά Μητσος9 min. rijden
- Platia Café Bar2 min. rijden








