Hotel EGIPTO ligt in Apartadó. Bezoek Comfenalco Antioquia Park en Comfama Park, plaatselijke attracties, of ga naar Plaza del Rio Winkelcentrum en Nuestro Uraba Winkelcentrum als je wat wilt shoppen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Santiago Santacruz Rambay Municipal-stadion of Coliseo Cubierto el Campín. Bekijk onze reisgids voor Apartadó
98-08 Cra. 96, Apartadó, Antioquia, 057840
In de buurt
Plaza del Rio Winkelcentrum
8 min. wandelen - 0.7 km
Santiago Santacruz Rambay Municipal-stadion
16 min. wandelen - 1.4 km
Nuestro Uraba Winkelcentrum
19 min. wandelen - 1.6 km
Coliseo Cubierto el Campín
19 min. wandelen - 1.6 km
Universiteit van Antioquia Apartadó
6 min. rijden - 2.1 km
Lokaal vervoer
Apartado (APO) - 22 min. rijden
Restaurants
Restaurante Mi Vaquita
8 min. rijden
Slou
14 min. wandelen
Restaurante La Naviera
14 min. wandelen
3/4 Parrilla
15 min. wandelen
La Pampa Parrilla Campestre Argentina
14 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel EGIPTO
Hoogtepunten van de accommodatie
Hotel EGIPTO biedt onder andere gratis boodschappenservice en een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel EGIPTO hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches
Flatscreentelevisies van 43 inch met kabelzenders
(kleer)kasten, ventilators en dagelijkse schoonmaak
Inchecken kan vanaf: 00.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 14.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie 159745
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel EGIPTO?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Hotel EGIPTO zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel EGIPTO inchecken?
Inchecken kan vanaf: 00.30 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel EGIPTO uitchecken?
Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel EGIPTO?
Dit hotel in Apartadó ligt op 15 minuten wandelen van Plaza del Rio Winkelcentrum en Regioziekenhuis van Urabá. Ook Santiago Santacruz Rambay Municipal-stadion en Nuestro Uraba Winkelcentrum liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.