Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Villa Louis furnished apartments for rent T1 T2 T3 Diego-Suarez in the North of Madagascar
Fotogalerie voor Villa Louis furnished apartments for rent T1 T2 T3 Diego-Suarez in the North of Madagascar





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer75 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel de la Poste
Hotel de la Poste
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Spa
- Parking inbegrepen
7.4 van 10, Goed, 25 beoordelingen
De prijs is € 40
inclusief belastingen en toeslagen
22 feb - 23 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
Antsiranana
In de buurt
- Independence Plaza2 min. rijden - 1.8 km
- Kathedraal van Antsiranana3 min. rijden - 2.9 km
- L'Université Nord Madagascar5 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
- Antsiranana (DIE-Arrachart) - 16 min. rijden
Restaurants
- su e giu2 min. rijden
- Tsara Be3 min. rijden
- Capriccio3 min. rijden
- La Cambusa3 min. rijden
- Melville5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Louis furnished apartments for rent T1 T2 T3 Diego-Suarez in the North of Madagascar
Beoordelingen
10








