Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Refurbished holiday apartment in an Andalusian farmhouse in The Lake District

Fotogalerie voor Refurbished holiday apartment in an Andalusian farmhouse in The Lake District

Een rustig buitenterrein met lounge stoelen en een rieten parasol, met uitzicht op een waterpartij en een bergachtige achtergrond.
Een slaapkamer met een bed, nachtkastjes, een raam en uitzicht.
Een kamer met een raam, een lamp en een bed.
Een tuin met een hangmat, palmbomen en uitzicht op een meer 's nachts.
Een modern huis met stenen muren, een balkon en een tuin vol gele bloemen.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel appartement

Max. aantal: 225 m²

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Refurbished holiday apartment in an Andalusian farmhouse in The Lake District

  • Ons mooie landgoed is onlangs gerenoveerd en biedt een uniek verblijf in een van de mooiste streken van Andalusië direct aan het meer Embalse de Guadalhorce op slechts 45 minuten van het vliegveld van Malaga.

    Hier in deze adembenemend mooie omgeving, kunt u genieten van de stilte en de rust. Een waar paradijs, ook voor actieve mensen die de natuur willen verkennen.


    El Arpa heeft 6 appartementen voor twee personen, gelegen op het platteland op een grondstuk van 50.000 m² aan een meer. Hier kunt u van het leven genieten, of u nu wilt ontspannen in de prachtige omgenig of dat in een van de vele sportieve activiteiten in de natuur wilt uitoefenen.


    Kom en ervaar het echte Spanje, adem de heldere, frisse lucht in de ongerepte natuur, omgeven door mooie witte dorpjes waar de tijd sinds decennia lijkt stil te staan en de 'manana' cultuur nog bestaat. Vriendelijke mensen, geen stress, enkel vrede en de ware vreugde in het leven..


    Activiteiten: De prachtige meren en de prachtige bergen bevinden zich net buiten de deur van uw vakantieappartement.

    Kajaks en waterfietsen zijn op drie verschillende plaatsen aan het meer te huur. Er zijn ook verschillende picknick gebieden waar u kunt genieten van de dag.

    Paragliding punten zijn te vinden op slechts 1,5 km van de Finca. De bergen bieden ook hier de beste omstandigheden om te klimmen, alsmede om eindeloze kilometers te wandelen, joggen of fietsen.


    Cultuur: El Arpa ligt in de buurt van Malaga, en een van 's werelds grootste kunstschatten: het Alhambra in Granada, de grote Moorse moskee in Cordoba, met zijn prachtige pijlers, de Giralda van Sevilla kathedraal en niet te vergeten de oude arena en de indrukwekkende brug van Ronda.

    El Arpa ligt in de buurt van Malaga, en een van 's werelds grootste kunstschatten: het Alhambra in Granada, de grote Moorse moskee in Cordoba, met zijn prachtige pijlers, de Giralda van Sevilla kathedraal en niet te vergeten de oude arena en de indrukwekkende brug van Ronda.

    Antequera is een zeer rijke historie stad met het grootste aantal kerken per hoofd van de bevolking in Spanje (200). Santa Maria la Mayor en die Iglesia Colegial de San Sebastian zijn de meest indrukwekkende. Van het fort op de heuvel heeft u een prachtig uitzicht over de stad. In het centrum bevindt zich de arena waar u in het kleine gezellige museum/restaurant van de beste tapas met een glas sherry kunt genieten.

    Natuur: Het natuurgebied waar onze Finca zich bevindt heet Desfiladero de los Gaitones en beslaat 2016 hectare en loopt tussen de steden van Ardales, Antequera en Alora. In dit gebied zijn veel vreemde en fascinerende rotsformaties, die door duizenden jaren water en wind zijn gevormd.

    Een spectaculaire en prachtige toeristische attractie is de Garganta del Chorro, een 4 km lange en 400 m grote kloof, die drie meren samen verbindt: Embalse del Conde de Guadalhorce Embalse de Guadalteba en Embalse del Guadalhorce door de rivier Guadalhorce die doorloopt tot de kust van Malaga.

    De flora in dit gebied is fantastisch. Talloze aromatisch geurende dennen, eucalyptus, olijf-, eiken-, cactussen en cipressen zijn hier te vinden. De lage vegetatie zoals rozemarijn, tijm, wilde rozen en diverse bloemen en struiken maken het plaatje compleet. Het maakt niet uit in welk deel van het jaar u aankomt - de natuur heeft altijd de mooiste kleuren en de lucht is fris en schoon.

Accommodatie-voorzieningen

Wintersport

  • Dicht bij een skigebied

Zwembad/spa

  • Bubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Auto aanbevolen
  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Buiten

  • Balkon
  • Tuin

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
  • Rookvrije accommodatie
  • Opmerking van de eigenaar: Im Appartment nicht erlaubt

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • In de bergen
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Kajak
  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Ecotours in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Kanoën in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Speleologie in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Vogelspotten in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • Bij deze accommodatie worden geen kinderen toegelaten
  • Tuin
  • Unitgrootte: 25 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Minimale leeftijd om in te checken: 20

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Bij deze accommodatie mogen geen kinderen verblijven.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Nicht für Kinder geeignet.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted
Im Appartment nicht erlaubt

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESHFTU000029002000227970006000000000000000A/MA/018515

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Over deze buurt

dit appartement ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Antequera. Geniet van de prachtige lokale natuur bij Nationaal Park El Torcal en Garganta del Chorro. Ga voor waterpret zoals snorkelen en windsurfen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals grotten verkennen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Antequera
Meer appartementen in Antequera
Kaart
Antequera, Malaga

In de buurt

  • Een landelijk landschap met een grote berg op de achtergrond, een omheind gebied met geparkeerde auto’s en enkele gebouwen.
    Lobo Park
    40 min. rijden - 25.4 km
  • Parque Ardales
    14 min. rijden - 7.2 km
  • Kloof van Gaintanes
    27 min. rijden - 12.6 km
  • Ruinas de Bobastro
    32 min. rijden - 11.9 km
  • Kasteel van Antequera
    51 min. rijden - 35.7 km

Lokaal vervoer

  • Campillos Station - 23 min. rijden
  • Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 81 min. rijden

Restaurants

  • Restaurante El Kiosko
    7 min. rijden
  • Restaurante la Garganta
    24 min. rijden
  • La Guinda
    23 min. rijden
  • Restaurante El Mirador
    8 min. rijden
  • Restaurante Falco
    18 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Refurbished holiday apartment in an Andalusian farmhouse in The Lake District?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Waar staat Refurbished holiday apartment in an Andalusian farmhouse in The Lake District?

Dit appartement ligt aan het water, op 11,4 km van Garganta del Chorro en op 52 km afstand van Nationaal Park El Torcal en Ascari Racetrack.

Beoordelingen

Beoordelingen over Refurbished holiday apartment in an Andalusian farmhouse in The Lake District

9,4

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 57 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 14 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 75 beoordelingen

Beoordelingen

Gearchiveerde beoordeling

6/10 – Matig

Fantastische ligging met nodige luxe.

Compacte prima onderhouden woning met nodige service in prachtige omgeving aan rand van meer. De eigenaars bieden je de nodige informatie zondermeer.
Gearchiveerde beoordeling

8/10 – Goed

Fijne ontspannen locatie

Ontzettend genoten op El Arpa bij gastvrije hosts Rikke en Michael. Fijne appartementen met een goed uitgeruste keuken. Meer dan voldoende handdoeken worden voorzien. Hou er wel rekening mee dat er geen airco is en er behalve de deur geen mogelijkheid is om bijv. een raam open te zetten. Bij heel warm en benauwd weer is dat een beetje afzien. Mooie omgeving, heerlijk wandelen en ook bijv. Malaga op 1 uur rijden. Aanrader op wandelgebied is park Torcal bij Antequera, ongelooflijk mooi klauteren in een onwerelds landschap. Kortom wij zijn heerlijk bijgetankt en lekker tot rust gekomen gedurende onze 2 weken op El Arpa.
Gearchiveerde beoordeling

8/10 – Goed

Heerlijk rustig plekje met een prachtig uitzicht

Na een goed uur met een huurauto vanaf Malaga airport, hebben we een prachtige rit langs het felgroene meer gemaakt om bij het afgelegen El Arpa aan te komen. Bij aankomst waren we echt onder de indruk van de ligging, het uitzicht en de rust. Omdat we nog geen inkopen hadden gedaan en dit nog wel een 15 km rijden was, was hier door de gastvrouw en gastheer perfect op ingesprongen door een lekkere foodbasket die onze eerste trek kon stillen. Onze studio op de begane grond was niet groot, maar prima voor ons tweetjes. Het was keurig schoon en goed onderhouden. Iedere dag was er even contact met de gastvrouw of gastheer om waar nodig informatie te vragen. We waren blij om een onder studio te hebben omdat je hier de schaduw van de bovenverdieping had. Op de ligstoelen aan de oever van het prachtige meer was het heerlijk vertoeven en konden we verkoeling vinden. Op een 4 km zijn lekkere voordelige restaurants te vinden. Voor bezienswaardigheden moet wel de auto gepakt worden, maar dat was bekend en ook goed te doen. Het enige nadeeltje wat wij hebben ervaren was dat we in onze studio 's nachts niets open konden zetten om frisse lucht binnen te krijgen. Wij hebben hier de ultieme stilte en rust ervaren, iets wat tegenwoordig niet meer zo vanzelfsprekend is. Rikke en Michael de herinneringen zijn nog steeds geweldig!
Gearchiveerde beoordeling

8/10 – Goed

Prachtig, rustgevend en vriendelijk

Wij hebben door Andalusië gereisd en ruim 2000 km gereden. El Arpa ligt ongeveer op het mooiste plekje dat wij hebben gezien... Aan het prachtige meer is het rustig en het uitzicht is prachtig. De enigen die de 'rust verstoren', zijn de kuddes schapen die af en toe voorbij komen. Gastheer en gastvrouw zijn heel vriendelijk en aardig en denken graag met je mee over uitstapjes o.i.d. De appartementjes zelf zijn relatief klein (althans, die ene waar wij zaten wel), maar erg leuk ingericht. Het is er schoon en straalt gezelligheid uit. De accommodatie doet aan 'groen', wat ik een pluspuntje vind. Maar je hoeft je föhn of stijltang niet mee te nemen, want die vreten te veel stroom ;) Beneden is er een klein strandje waar je kunt liggen of een duik kunt nemen. Relatief dichtbij zijn er wandelpaden en restaurants. El Torcal is ook erg mooi en niet ver weg. Voor grotere steden moet je al gauw wat verder rijden, een (huur)auto wordt aangeraden. El Arpa is echt een aanrader!
Gearchiveerde beoordeling

8/10 – Goed

mooi appartement in prachtige afgelegen omgeving

Wij hadden een appartement op de begane grond. Ondanks dat het heet was in augustus was het appartement niet te heet. Ik zou in augustus niet op de bovenste verdieping verblijven. Daar is minder schaduw en ook dichter onder het dak. Het meer is heerlijk om in te zwemmen, het uitzicht prachtig evenals de omgeving. Het is wel afgelegen en zeer rustig. Het appartement is goed ingericht en onderhouden. Als je mee vertier wenst dan zou ik hier niet gaan zitten. Aanrader voor natuurliefhebbers, wandelaars en mensen die rust zoeken. Wel veel vliegen en muggen in augustus. Dat was een minpunt, maar niet zo veel aan te doen.
Gearchiveerde beoordeling

4/10 – Slecht

Geen aanrader, geen ventilator of airco aanwezig

Ik zal beginnen met een positieve opmerking: het uitzicht op het meer is fantastisch. Je ziet roofvogels, het is er heerlijk rustig en je kunt lekker zwemmen in het meer. Daar houdt het positieve wat ons betreft op. We hadden een appartement geboekt op de bovenste verdieping, begin augustus. El Arpa heeft uitsluitend beschikking over zonne-energie. Wat betekent: geen televisie, oven, geen föhn gebruiken en geen airconditioning. Allemaal geen probleem als je er van op de hoogte bent. Op de website wordt dit echter niet duidelijk vermeld. Het appartement heeft een plafondventilator, die werkt alleen niet. Aangezien ik zwanger ben, had ik dit graag willen weten van te voren. De eigenaar gaf aan dat dit kwam doordat ze alle kamers verhuurd hadden en te weinig stroom hadden. Ik heb de eigenaar ook aangesproken op het feit dat ik vanwege de warmte niet kon slapen. Ik heb hem gevraagd naar een oplossing. Bijvoorbeeld een kleine ventilator voor 's nachts. Die had hij niet en hij had ook geen zin om het probleem op te lossen. Wij zijn daarom noodgedwongen na een halve week vertrokken uit El Arpa, met een zeer vieze smaak in onze mond. Ook bij het inleveren van de sleutel vond de eigenaar het nodig in de verdediging te gaan in plaats van bijvoorbeeld aan te bieden ons tegemoet te komen in de kosten. We hebben veel gereisd in ons leven en zijn zeker geen zeikerds. Nog nooit zijn we eerder vertrokken uit een accommodatie. Maar een appartement verhuren in het heetste gebied van Europa (in de heetste maand van het jaar) en je gasten dan geen verkoeling in de kamer aanbieden is gewoon van de gekke.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Traumhaft schöne Finca

Es war alles perfekt!
7 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Erholung pur

Es war wunderbar hier! Die Infos perfekt Gastgeber sehr nett Unterkunft gemütlich Komme gerne wieder....
7 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Wundervoll gelegene Finca direkt am See

Wir hatten 10 wundervolle Tage in der Finca El Arpa. Sehr liebenswerte Gastgeber, die sich um die Bedürfnisse iher Gäste bemühen. Wir waren mehr als zufrieden und können die Unterkunft nur empfehlen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

super FEWo *****

Es war alles super auf EL ARPA....Lage, Ausstattung, alles sauber und vorhanden, sowie klasse Empfangskorb mit leckeren Sachen, ruhige Lage, nette - sich um Alles kümmernde , betreuende - Vermieter! Guter Ausgangspunkt für viele spannende Unternehmungen, wie bspw. Caminito del rey, El Torcal, Vogelbeobachtungen, Wanderungen oder die hinterm Haus liegenden Felsen mit ihren Geiern. Wir empfehlen El Arpa an alle Naturliebhaber wärmsten weiter! Rike und Wolfgang
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

El Arpa - ein Paradies

Ein wunderbarer Ort in paradiesisch schöner Landschaft, eine Sicht von der eigenen Terrasse, die zum Träumen einlädt, ein See, den man beim Schwimmen meistens ganz für sich hat, eine Stille, die einem zu sich kommen lässt, ein Sternenhimmel, der einen vom Schlafen abhält, eine Unterkunft, die äusserst liebevoll und sehr praktisch eingerichtet ist, zuvorkommende und herzliche Gastgeber, bei denen man sich rundum willkommen fühlt: El Arpa war DAS Highlight auf unserer siebenwöchigen Reise durch Andalusien!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

...ein schönes Fleckchen Erde...

Auf El Arpa haben wir vergessen, dass es eine Welt da draußen gibt. Beim Ankommen merkt man schon die alles umgebende Ruhe dieser Finca & dieser ursprünglichen Umgebung; die Finca ist wunderschön gelegen am See; der Blick von den oberen Appartements ist traumhaft zu jeder Tageszeit; man kann die Fische springen hören & sehen; wer Stille aushalten kann, maximale Ruhe & Entspannung sucht, ist hier genau richtig; das Appartement ist gemütlich eingerichtet (Liebe zum Detail), sauber & mit allem ausgestattet, was man braucht; wir haben nichts vermisst; die Bettmatratzen waren sehr gut; Michael & Rikke sind freundliche Gastgeber & Fragen wurden gerne beantwortet; der Charme der Finca & der Außenanlage macht die weitestgehende Ursprünglichkeit aus; allerdings auch gepflegt; zu empfehlen ist auch der Rundwanderweg von der Finca aus sowie Ausflüge nach El Torro; Ronda oder Antequerra; überhaupt hat uns in Andalusien die Ursprünglichkeit & Freundlichkeit sehr gut gefallen; alle von Michael & Rikke eingestellten Bilder entsprechen der Realität; Lieber Michael und liebe Rikke, wir hatten von A - Z einen sehr gelungenen, erholenden Urlaub, an den wir sehr gerne zurückdenken (auch Dank der authentischen Beschreibung Eurer Finca, Eurer Ehrlichkeit und der guten Empfehlungen). Wir kommen sehr gerne wieder; es gibt noch viel zu sehen für uns und wir möchten nur zu gerne die Stille bei Euch wieder geniessen...liebe Grüße Sylvia & Hubertus
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Großer See, ruhige Lage, hilfsbereite Vermieter

Unser Urlaub auf El Arpa war herrlich. Das Apartment hat alles, was man zum Kochen und Wohnen braucht. Von der Terrasse hat man einen wunderbaren Blick auf den großen See. Er grenzt direkt an das Grundstück und man kann darin wunderbar baden. In der Gegend ist es sehr ruhig. Man kann gut wandern und spazieren gehen. Rikke und Michael waren sehr herzliche und hilfsbereite Vermieter, die Insider-Tipps für Ausflüge und Tapas-Bars zusammengestellt haben. Ein Auto ist empfehlenswert. Wir können die Ferienwohnung wärmstens weiterempfehlen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Excellent accommodation in a beautiful location :)

Myself and my partner had a wonderfully peaceful 9 days at El Arpa finca. Situated in the mountains just outside Malaga with private access to a lake, it is the ideal location for a quiet getaway. We felt well looked after both before and during our visit - the hosts were always easily contactable and went as far as to suggest activities and local restaurants that we may like to book before our holiday. The apartment itself was neat and tidy. It was clean and had everything we would need, and included a welcome bottle of wine and tostadas (thank you!). We were impressed with the effort the hosts are making to offer environmentally friendly accommodation, and think the store room is a great idea as it is not easy to quickly nip to the local shops. The room was homely and in keeping with Spanish tradition. It is not a “new build” type of accommodation, which is perfect for us as we like to stay places that have a bit of character. For those seeking a 5* luxury hotel this probably isn’t the right place to stay, but be assured it was certainly beautiful, charming and kept very clean. The location of El Arpa is very tranquil. The other people staying in the apartments were respectful of each other and as the apartments are for 2 people maximum the atmosphere during our stay was calm and relaxing. The apartment had a fan, which was much needed in the Spanish summer heat! And mosquito repellent. But no air conditioning, which was ok as the evenings were quite cool. There was a book filled with lots of information and suggestions on places to go during our stay and we did visit several places based on these suggestions. The surrounding area is perfect for people who like exploring; although having a hire car is a must. We were busy most days and would still come back to explore more. There are several national parks within an hour or so driving. We also went rock climbing, visited the local wolf sanctuary, went quad biking and of course visited the caminito del ray - so there is plenty to do! But El Arpa is also a perfect place to stay and relax during the day for those wanting to wind down. All in all, we can't speak highly enough of El Arpa, we had an amazing holiday and would happily come back in the future. We also felt the price was very reasonable, hence why we were able to stay for 9 days instead of a week. Thank you to Rikke and Michael for being so accommodating and kind and providing such a lovely place for people like us to enjoy :).
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Sehr schön gelegene, ruhige und entspannte Wohnung in umgebauter Finca

Uns hat es super gefallen. Man schaut von der Finca und der Terrasse direkt auf den schönen See. Mit dem Blick kann man frühstücken, auf bequemen Liegestühlen entspannen, Abendessen, den Sternenhimmel anschauen, ... Rikke und Michael sind top Gastgeber, hilfsbereit und entspannt. Die Wohnung ist gut ausgestattet mit allem was man braucht. Vor allem die Küchenausstattung fanden wir super, da wir häufig selbst gekocht haben. Es gab sogar eine Mokka-Kanne für den Herd. Sehr nützlich war außerdem das kleine Nahrungsmittel-Warenlager, das zur Selbstbedienung angeboten wird. Dort kann man Getränke wie Wasserflaschen, Cola und Bier und Wein zu guten Preisen kaufen. Auch nicht verderbliche Nahrung wie Nudeln, Saucen, ... sind dort zu haben. Abgerechnet wird einfach bei der Abreise. Direkt am See stehen Sonnenliegen und man kann sich auch super darin erfrischen und schwimmen. Die Gegend um die Finca herum hat mit den Stauseen, einem sehr schönen Wanderweg in / um die die Berge an der Finca herum mit tollem Panorama auf alle drei Seen, dem Camenito del Rey auch sehr viel zu bieten. Die Ruhe an der Finca tat ebenfalls sehr sehr gut. Wir können sie also für alle, die einen idyllischen Platz zum Herunterkommen suchen nur allerwärmstens empfehlen!
10 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Wunderschöne Auszeit

Diese Finca liegt wunderschön in den Bergen oberhalb von Malaga mit einem herrlichen Blick auf den See (wenn man eine der oberen Wohnungen bucht). Sie ist sehr schön eingerichtet, super sauber und mit allem ausgestattet, was man braucht! Die Vermieter sind sehr nett und hatten immer sehr gute Tipps für Tagesausflüge. Auch die Mappe in der Finca mit Unternehmungen und Märkten in der Umgebung ist toll! So haben wir mal was ganz anderes von Andalusien gesehen. Einzig schade fanden wir, dass wir zwar hätten in den See gehen können, aber der Zugang doch recht matschig war. Wr können diese Unterkunft nur wärmstens weiterempfehlen und kommen auch selbst gerne wieder!Vielen Dank für die herrliche Woche Auszeit!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Dejlig bolig med god beliggenhed i Sydspanien

Dejlig feriebolig der til fulde lever op til beskrivelsen. Fantastisk beliggenhed i forhold til både natur og kultur i det sydlige Spanien: Caminito del Rey, Ronda; El Torcal, Malaga, oma. Detaljerede beskrivelser af diverse muligheder for ture i naturen, oplevelser og attraktioner findes i lejligheden. Venlige og hjælpsomme udlejere. Et ophold i El Arpa kan anbefales. Vi har allerede booket til sensommeren. 😊Hejlesen-Nielsen, DK
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Wunderschöner Urlaub

Wir waren im August bereits das 2. Mal auf El Arpa, weil uns der Urlaub im letzten Jahr schon so gut gefallen hat. Auch dieses Mal gab es nichts zu meckern. Das Appartement war sehr sauber, geschmackvoll eingerichtet und einfach gemütlich. Rikke und Michael sind ganz liebevolle Menschen, bei denen man sich sofort wohl fühlt. Ihre Finca ist ein Traum und das ganze Grundstück ist einfach wunderschön. Auch in der Umgebung gab es wieder sehr viel zu entdecken, auch wenn wir die Meiste Zeit auf El Arpa geblieben sind um das tolle Wetter und den wunderschönen See zu genießen. Danke für einen unserer schönsten Urlaube :)
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Entspannung/Kultur und Natur pur.

Wir haben in El Arpa gefunden, was wir suchten. Abseits vom Tourismus und doch nah an den Topsehenswürdigkeiten Andalusien. Hier konnten wir die Seele baumeln lassen und die Schönheit der Natur genießen. Die mit viel Liebe gestaltete Finca ist mit allem ausgestattet, was wir brauchten und was nicht vorhanden war, brauchten wir auch tatsächlich nicht. Rikke und Michael sind sehr, sehr nette, immer hilfsbereite und engagierte Vermieter. El Arpa ist ein sehr guter Ausgangspunkt um viele schöne Ziele Andalusiens zu erreichen (Ronda, Malaga, Granada, Cordoba, El Torcal u. Caminito des Rey, herrlichste Seenlandschaften uvm.), Urlaub mitten in den herrlichsten Naturparks, das ist Luxus pur. Hier wird einem bewusst, was Luxus wirklich ist! Wir können El Arpa wärmstens weiterempfehlen. Birgit und Leander aus Hamburg
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Entspannung und Natur pur.

Wir haben in El Arpa gefunden, was wir suchten. Abseits vom Tourismus und doch nah an den Topsehenswürdigkeiten Andalusien. Hier konnten wir die Seele baumeln lassen und die Schönheit der Natur genießen. Die mit viel Liebe gestaltete Finca ist mit allem ausgestattet, was wir brauchten und was nicht vorhanden war, brauchten wir auch tatsächlich nicht. Rikke und Michael sind sehr, sehr nette, immer hilfsbereite und engagierte Vermieter. El Arpa ist ein sehr guter Ausgangspunkt um viele schöne Ziele Andalusiens zu erreichen (Ronda, Malaga, Granada, Cordoba, El Torcal u. Caminito des Rey, herrlichste Seenlandschaften uvm.), Urlaub mitten in den herrlichsten Naturparks, das ist Luxus pur. Hier wird einem bewusst, was Luxus wirklich ist! Wir können El Arpa wärmstens weiterempfehlen. Birgit und Leander aus Hamburg
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Wunderschöne Unterkunft

Einfach eine traumhafte Unterkunft. Sehr geschmackvoll und liebevoll eingerichtet. Tolle Terasse mit super Ausblick. Vor allem sehr symphatische und hilfsbereite Besitzer. Es war einfach toll
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Die Seele baumeln mit fantastischem Seeblick

Eine Woche Klettern in El Chorro. Wo fährt man da hin? Wir haben uns diesmal nicht für El Chorro selbst sondern dieses wirkliche schöne Appartment an den nördlich gelegenen Stauseen entschieden. Und die Entscheidung war goldrichtig! Sehr schön gelegen - direkt oberhalb des Stausees. Der Sektor Desplomilandia liegt direkt hinterm Haus. In El Chorro ist man mit dem Auto in 15-20 min. Die 6 Appartments sind wirklich mit Liebe zum Detail eingerichtet. Ein gelungener Mix aus nordischen Elementen (Die Gastgeber sind Dänen) und andalusischem Flair. Ein schöne Außenanlage rundet das ganze ab. Was uns besonders gut gefallen hat: Super Betten und eine Küche, in der man wirklich selber kochen kann.
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Skønne El Arpa

5 dejlige dage i hos Rikke og Michael i deres skønne hus. Det var ren afslapning, at komme tilbage efter ture i bjergene, del Ray eller besøg i småbyer, og nyde stilheden på terrassen, i haven eller ved søen. Og så er nattehimlen helt fantastisk. Vi boede i et af de underste værelser, og der var noget lydt fra værelset ovenpå, men vi kommer gerne tilbage en anden gang.
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Traumhaft ruhige und schöne Lage!

Es war eine tolle, entspannende Woche! Die Finca ist traumhaft gelegen, die Apartments sind gut eingerichtet und die Freundlichkeit von Rikke und Michael ist einfach nur toll! Weiter so!
Gearchiveerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Erholt!

Rikke und Michael sind sehr nette und zurückhaltende Gastgeber, die stets um das Wohl ihrer Gäste bemüht sind. Die Studios sind zwar nicht besonders groß, aber mit viel Liebe und einem Blick fürs Detail eingerichtet. Bei unserer Ankunft hat uns eine saubere und hell erleuchtete Wohnung erwartet. Auf der Terrasse hat man einen wunderbaren Blick auf den See und ist weitgehend blickgeschützt. Die Matratze hatte ihre beste Zeit schon hinter sich und sollte erneuert werden. Damit wir trotzdem gut schlafen konnten, hat sich Michael sehr schnell um eine Lösung bemüht. Wer nicht jeden Schritt der Obermieter hören möchte, dem empfehlen wir eine Wohnung im Obergeschoss, die auch größer ist als die Studios unten. Die Lage der Finca ist herrlich - wer gerne wandert, im See badet (ging auch im Oktober noch!), kleine spanische Dörfer mit viel Flair mag oder beim Caminito del Rey auch ein bisschen Nervenkitzel spüren möchte, der ist hier genau richtig! Auch Tagesausflüge nach Sevilla, Córdoba, Málaga oder Granada sind von El Arpa aus sehr gut möglich. Wir sind erholt aus dem Urlaub gekommen und können uns gut vorstellen, wieder herzukommen! Wer sich übrigens Gedanken wegen der Sprache machen sollte - Michael spricht fließend Deutsch und hilft, wo er kann!