Gardenya Lara Suit Hotel bevindt zich in Muratpaşa, een wijk in Antalya, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij de luchthaven. Winkelcentrum TerraCity en MarkAntalya Winkelcentrum zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Lara-strand en Strandpark Konyaalti. Deepo Go Kart en Hasim Iscan Cultureel centrum zijn ook een bezoek waard. Kies voor een wateravontuur zoals vissen of voor een outdooravontuur zoals paardrijden en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Antalya
GÜZELOBA MAHALLESI 2402 SOKAK, Antalya, MURATPASA, 07230
In de buurt
Lara-strand
3 min. rijden - 1.9 km
Winkelcentrum TerraCity
9 min. rijden - 10.5 km
Oude Bazaar
16 min. rijden - 18.0 km
Strand van Konyaalti
20 min. rijden - 20.9 km
Strandpark Konyaalti
22 min. rijden - 23.2 km
Lokaal vervoer
Antalya (AYT-Internationale luchthaven Antalya) - 24 min. rijden
Restaurants
Lara Balık Evi
4 min. rijden
Turunç Restaurant/Bar
3 min. rijden
Pupa Yelken
14 min. wandelen
Barut Lara Otel Lobi Bar
4 min. rijden
Barut Lara Restaurant Akdeniz
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Gardenya Lara Suit Hotel
Dit rookvrije appartement heeft niet alleen een snackbar/deli, maar ook koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een seizoensgebonden buitenzwembad. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes wordt voorzien, net als gratis parkeerplaatsen, een gratis shuttleservice van/naar het strand en een gratis receptie. Je vindt er ook een conciërgeservice, een wasserij en een 24-uurs receptie. Elk appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met satellietzenders en een keuken met een koelkast, kookplaat en vaatwasser. Een wasmachine, gratis wifi en een waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Gardenya Lara Suit Hotel heeft 21 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis flessenwater en pantoffels. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser. Elke badkamer is voorzien van een douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Een strijkplank/strijkijzer, vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een seizoensgebonden buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis parkeerplaatsen binnen 5 meter van de accommodatie
Gratis shuttleservice van/naar het strand
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Bakplaat
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Eetopties
Dagelijks gratis welkomstreceptie
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Spellen
Buiten
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Dun tapijt in de kamer
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
24-uursreceptie
Conciërgeservices
Gratis mineraalwater
Huishoudservice op verzoek
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoon beddengoed (op verzoek)
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verduisterende gordijnen
Wisselen van handdoeken op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de luchthaven
Dicht bij een outletcentrum
Dicht bij een spa
Dicht bij een ziekenhuis
In een winkelgebied
In het stadscentrum
Dingen om te doen
Paardrijden in de buurt
Pretpark in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
21 units
Geluiddichte muren
Handdoeken (verschoond op verzoek)
Schoon beddengoed op verzoek
Schoonmaakservice (op verzoek)
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 07-10370, 07-10384, 07-10366
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 01 november
Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 21.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gardenya Lara Suit Antalya
Veelgestelde vragen
Beschikt Gardenya Lara Suit Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Gardenya Lara Suit Hotel?
Vandaag, 11 mrt. 2026, kost een verblijf bij Gardenya Lara Suit Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 12 mrt. 2026 min. € 51, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Gardenya Lara Suit Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Gardenya Lara Suit Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Gardenya Lara Suit Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Gardenya Lara Suit Hotel?
Dit appartement ligt in Muratpaşa, op 5 km afstand van Lara-strand, Antalium Premium Mall en Aksu Belediyesi Halk Plajı. Ook Red and White en Gaga liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Gardenya Lara Suit Hotel
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,4
Netheid
8,0
Voorzieningen
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 25 van 56 beoordelingen
10 - Uitstekend
25
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 56 beoordelingen
8 - Goed
16
Gastenscore: 6 - Redelijk. 5 van 56 beoordelingen
6 - Redelijk
5
Gastenscore: 4 - Matig. 7 van 56 beoordelingen
4 - Matig
7
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 56 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Abdoullah
15 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Schone en leuke hotel.
Abdoullah
1 nacht verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Ferhan
4 sep 2024
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Ferhan
6 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
K
Reisde met familie en kleine kinderen
21 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel met gezin om een paar dagen te blijven. Zwembad aanwezig en keuken en koelkast, wasmachine in kamer. Vlakbij strand Lara. Op ongeveer 15 minuten van luchthaven. Hele vriendelijke mensen.
K
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Hakan
Reisde met familie
16 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rustig gelegen familiale hotel met super service van het personeel
Hakan
5 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Charles
26 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I had a good time, the staff were very friendly and helpful. The breakfast was okay. The manager was also very kind, he went out of his way to provide me a charger for my phone and watch. I would consider for my next visit.
Charles
5 nachten verbleven in oktober 2025
4/10 – Matig
Ferhat
Reisde met familie
28 sep 2025
Negatief: Comfort kamer
Ferhat
1 nacht verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
SERKAN ZEKI
28 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Konumu kolay ve çok sakin ve kafa dinlemek için ideal…
SERKAN ZEKI
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Asude Vahide
24 sep 2025
Positief: Comfort kamer
Çalışanlar güler yüzlü ve yardımseverdi. Havuz güzeldi.Odalar biraz daha temiz olabilirdi. Kahvaltı ve plaja servis yapılması çok hoşumuza gitti.
Asude Vahide
4 nachten verbleven in september 2025
4/10 – Matig
Carmen
Reisde met familie en kleine kinderen
23 aug 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Alles sehr heruntergekommen!
WC-Sitz war locker und hat sich immer verschoben, Bett quietscht extrem, Wände so dünn wie Papier, Waschmaschine kaputt, Handtücher ausgeleiert und fleckig,….
Das einzige positive war dass die Klimaanlage funktioniert ( obwohl sehr dreckig) und das die Rollos komplett verdunkeln.
Alles andere sorry aber unmöglich
Carmen
9 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
ismail
9 aug 2025
ismail
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Zafer
Reisde met familie
9 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Zafer
4 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Samet
Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid
Güzel daha da güzel olabilir.
hotel apart oda bize temiz teslim edilmedi yapildiysa bile yeterli temizlik malasef yoktu hotelin en eksi tarafı temizlik.Gerisi güzel personel ilgili ve yardımcı olmaya çalışıyorlar.Havuz güzel şezlong sayısı az artırarak sorun çözülebilir.Sahil kısmında ücretsiz şezlong olması avantajli fakat yeme içme ücretleri pahalı.Deniz güzel.
Samet
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Ramesh
Reisde met familie
3 aug 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Simply Amazing and Feel like Another home
For the given price the facility was provided awesome. Manager is very caring and guided properly to visit the attraction and very supportive. Overall we felt the service and hotel management are amazing. Felt like another home
Ramesh
4 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
Hüseyin
Reisde met familie
31 jul 2025
Negatief: Netheid
Otelin konumu iyi sahili iyi anlaşmalı olduğu beachler güzel temizlik konusunda çok zayıf 5 gün konaklamanız da odamız hiç temizlenmedi kahvaltısıda idare eder fiyat performans açısından gidilebilir bir otel
Hüseyin
5 nachten verbleven in juli 2025
4/10 – Matig
Hülya
26 jul 2025
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Es gibt deutlich bessere Unterkünfte. Die Umgebung fand ich schrecklich vor allem Abends traut man sich da kaum auf die Strasse. Für uns war es nur für eine Nacht als Übergangshotel weil es in der Nähe vom Flughafen ist.
Pool haben wir nicht genutzt.
Das Bett war unbequem und laut. Klima hat gut funktioniert .
Beim Check out wollte uns die Dame den Euro für 40TL wechseln obwohl der Kurs bei 47 lag.
Hülya
1 nacht verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Donald, Rome
4 okt 2024
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Overall, our stay was very pleasant for a budget hotel. The bus stops are only a 7 minute walk. It's only 3 bus stops/7 minutes to L'rena beach. Hande, one of the managers, was a great host. When she was working there was open communication, an early and fully stocked breakfast. Habde was very accommodating, and friendly. When the older man was working in the mornings the breakfast was late with much fewer items available. Overall, I would recommend this hotel, and stay again.
Donald
14 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
MOUNIR
Reisde met partner
19 sep 2024
Positief: Voorzieningen
Booked 3 nights. Hotel was quiet. We had to upgrade because room was in lower floor and had no balcony.
Room was decent size with a kitchenette.
Shower was good.
Breakfast was good.
Only negative was a bit of mould in hallway and the standard of cleanliness but the hotel is being refurbished in the next few weeks.
The staff are helpful and quick to deal with any complaints.
MOUNIR
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
TOLGA
Reisde met een groep
17 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en comfort kamer
TOLGA
6 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
yasemin
Reisde met een groep
16 sep 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
yasemin
7 nachten verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
Yamina
Reisde met familie
10 sep 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
A fuir
Il était notifié que la cuisine est équipé et bien faux j’ai couru durant 3 jours pour avoir la plaque verre fourchette et assiette .
Je n’avais que 2 chaise alors que nous étions 3 .
Autours de la piscine il y’a déchet et malheureusement les matelas de transat me ne sont pas lavé . Le petit déjeuner est toujours le même et bien évidement les truc peuvent faire des demandes spécifique à la cuisinière mais les touristes non. De plus une fois la saison fini le petit déjeuner est plus que minime ! Tout ce qui reste et relis le lendemain , fromage , saucisson qui fait une croûte le pain qui durcit .
La navette pour la plage est clairement dangereuse , vous n’avais pas forcément de place assise et en plus la portière du « van » est à moitié ouverte .
C’est franchement pas top
De plus autours de la piscine il y’a une trame avec une poignée en fer rouillé, un jour mon pied c’est coincé dedans et lorsque je me suis plein on ne m’a même pas apporté de la glace malgré que mon pied a gonflé de suite . Le monsieur de l’accueil m’a dis qu’une personne viendra intervenir . Nous avons séjourné durant 3 semaines et aucune intervention.
Sincèrement au vu du prix vous pouvez trouver mille fois mieux et un meilleur emplacement .
Yamina
21 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
10 sep 2024
Negatief: Comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
7 sep 2024
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Loïc
4 sep 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Loïc
4 nachten verbleven in augustus 2024
8/10 – Goed
Kübra
Reisde met familie
1 sep 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Tam bir aile yeri butik otel kahvaltısı gayet iyiydi havuzu da temiz güzeldi