Geheel appartement

La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking

Fotogalerie voor La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking

Uitzicht op een meer met boten, een gazon met witte bloemen en verre bergen.
Een moderne keuken met witte kasten, roestvrijstalen apparatuur en een houten plafond.
Een kasteel op een heuvel, met woongebouwen op de voorgrond.
Een compacte keuken met witte kastjes, een magnetron en een vaatwasser. Er is een eettafel met stoelen, een raam met uitzicht op gebouwen en een plafond met zichtbare balken.
Een moderne woonruimte met een trap, een eethoek en een bank.

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 207
inclusief belastingen en toeslagen
5 nov - 6 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking

  • Wij bevinden ons op slechts enkele stappen van de betoverende oeverpromenade van Angera. Het appartement ligt op de eerste verdieping van een vrijstaand huis met eigen parkeerplaats. Jullie vinden er alle comfort en het is ideaal voor wie ontspanning zoekt of de schoonheid van de omgeving wil ontdekken (60 km van Milaan, 25 km van luchthaven Malpensa, veerboten naar de Borromeïsche Eilanden, Arona en Zwitserland). Hier kunnen jullie wandelen, genieten van heerlijke aperitieven en uitstekend dineren.



    Het appartement is ook geschikt voor zakenreizigers: wij liggen op 7 km van het Gemeenschappelijk Centrum voor Onderzoek in Ispra en op 8 km van Sesto Calende, waar belangrijke bedrijven gevestigd zijn.



    Het appartement is volledig ingericht en beschikt over wifi, tv en airconditioning. De keuken is uitgerust met alle benodigde accessoires, waaronder een koffiezetapparaat, waterkoker, magnetron en oven. Bij aankomst worden jullie persoonlijk verwelkomd en ontvangen jullie de sleutels, afstandsbediening, beddengoed en handdoeken. Er zijn ook een wasmachine, droogrek en strijkijzer beschikbaar, gedeeld met andere gasten.



    Voor de kleintjes zijn op aanvraag bij reservering gratis een "Next to me"-wiegje en een kinderstoel beschikbaar.



    Het zwembad kan alleen worden gebruikt na voorafgaande aanvraag en goedkeuring door de eigenaar.

    - Strand-/badhanddoeken betaling 10,00 € per verblijf

    - Huisdieren toegestaan betaling 15,00 € per huisdier

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Angera. Bezoek culturele hoogtepunten Rocca di Angera en Volandia Museo del Volo. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Historische ijshuizen en Castello Visconti di San Vito. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij AMSC - Acquavillage Gallarate of Maggiora Park. Bekijk onze reisgids voor Angera
Meer appartementen in Angera
Kaart
Angera

In de buurt

  • Een historische stad met een opvallend kasteel, weelderige groene heuvels en een rivier op de achtergrond.
    Rocca di Angera
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Een meer omringd door bergen en een klein eiland met gebouwen.
    Ortameer
    47 min. rijden - 24.9 km
  • Een modern gebouw met een raamrooster en een gebogen glazen constructie.
    Beurshal Fiera Milano
    53 min. rijden - 65.8 km
  • Santuario della Madonna della Riva
    4 min. rijden - 2.5 km
  • Meer van Varese
    24 min. rijden - 17.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Sesto Calende - 11 min. rijden
  • Internationale luchthaven Malpensa (MXP) - 42 min. rijden

Restaurants

  • Bar Haiti
    20 min. rijden
  • Speakeasy Liquidbar
    20 min. rijden
  • Strobino
    21 min. rijden
  • Beauty Bar
    21 min. rijden
  • Cafe della Sera
    21 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking?

Vandaag, 2 nov. 2026, kost een verblijf bij La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking van één nacht voor twee volwassenen op 5 nov. 2026 min. € 207, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking?

Dit appartement in Angera ligt en op 5 km afstand van Rocca di Angera, Arona Ferry Terminal en Stadhuis. Ook Piazza del Popolo en Villa Ponti liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over La Casa di Lillo Angera – Cozy Apartment Near Lakefront with Parking

6,0
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

6/10 – Matig

Wir sind gut Erholung und haben einiges erlebt.

Pros: Abgeschlossener Innenhof, ruhige Lage trotz schnellfahrender Autos. Man könnte mit den Hunden raus zum "Geschäft". Klimaanlage. Schönes Bad. Am Samstag gab es noch einen grossen Markt, der nicht im Internet erwähnt wurde. Cons: Der Weg zum Strand war nicht, wie im Internet beschrieben 900 Meter. Man müsste doch mit dem Auto fahren. Zum laufen ca. 40 Minuten. Das WLAN hat manchmal ausgesetzt. Es könnte mehr Ablageflächen geben z B. neben Bett u Schlafsofa.