Geheel huisje

Refúgio da Montanha - Angelina - SC

3.5-sterrenaccommodatie
Dit huisje in Angelina is voorzien van een privébubbelbad en een keuken

Fotogalerie voor Refúgio da Montanha - Angelina - SC

Voorkant accommodatie - avond/nacht
Honeymoon huis | Privéspabad
Honeymoon huis | Privékeuken | Een koelkast, een microgolfoven, een kookplaat, een eettafel
Voorkant accommodatie - avond/nacht
Voorkant accommodatie - avond/nacht

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Geheel huisje

2 slaapkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Huisdiervriendelijk
  • Buitenruimte
  • Barbecue
  • Airconditioning
  • Keuken
De huidige prijs is € 108
inclusief belastingen en toeslagen
14 jul - 15 jul

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele huisje helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Refúgio da Montanha - Angelina - SC

Dit huisje in Angelina is voorzien van een privébubbelbad en een keuken
Dit rookvrije huisje beschikt naast een bubbelbad over een tuin en houtskoolgrills. Parkeren is gratis. Dit huisje heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een eigen tuin. De keuken heeft een koelkast en een kookplaat, terwijl een privébubbelbad binnen en een bubbelbad enkele luxe voorzieningen zijn.
Elke kamer met airconditioning in dit huisje is voorzien van privébubbelbaden binnen. Deze kamers zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd met eettafels. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit huisje met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en een microgolfoven.

Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een bubbelbad. In dit huisje in Angelina is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).

Recreatieve voorzieningen van dit huisje bestaan onder andere uit een bubbelbad.

Talen

Engels, Portugees, Spaans

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Privébubbelbad binnen

Internet

  • Beschikbaar in de boshut: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Koelkast
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Hypoallergeen beddengoed
  • Luxe beddengoed

Badkamer

  • Aparte badkuip en douche
  • Bubbelbad
  • Handdoeken inbegrepen

Woonruimtes

  • Eettafel

Buiten

  • Gazon
  • Houtskoolbarbecue
  • Tuin
  • Volledig omheind

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 8 kg per huisdier
  • Toeslag: BRL 50 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisjes

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In de bergen

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 14.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 2 weken voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, Multitemporada, te downloaden voor je incheckt

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je BRL 50 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 8 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: BRL 50 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Refúgio da Montanha Angelina SC
Refúgio da Montanha - Angelina - SC Cabin
Refúgio da Montanha - Angelina - SC Angelina
Refúgio da Montanha - Angelina - SC Cabin Angelina

Over deze buurt

Kaart
Refúgio da Montanha, Angelina, SC, 88460-000

Restaurants

  • ‪Blumengartenhaus Restaurante - Angelina S/C - ‬20 min. rijden
  • ‪Panificadora Odimar - ‬22 min. rijden
  • ‪Rafa's Lanchonete & Bar - ‬23 min. rijden
  • ‪Churrascaria do Pedrão - ‬23 min. rijden
  • ‪Bar do Vizinho - ‬25 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Refúgio da Montanha - Angelina - SC?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 8 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van BRL 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Refúgio da Montanha - Angelina - SC?

Vandaag, 13 jul. 2025, kost een verblijf bij Refúgio da Montanha - Angelina - SC van één nacht voor twee volwassenen op 14 jul. 2025 min. € 107,72, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel berekent Refúgio da Montanha - Angelina - SC voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Refúgio da Montanha - Angelina - SC inchecken?

Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Refúgio da Montanha - Angelina - SC uitchecken?

Je dient om uiterlijk 14.00 uur uit te checken.

Waar staat Refúgio da Montanha - Angelina - SC?

Dit huisje ligt in de bergen, op 40 km afstand van Leonardo Sell Square, Morro da Boa Vista-uitkijkpunt en Cachoeira Salto. Serra do Tabuleiro State Park ligt op 42,6 km.

Beoordelingen over Refúgio da Montanha - Angelina - SC

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk

1 externe beoordeling