Gehele woning
Villa Artistica located a 20-minute scenic walk from Anacapri.
Vakantiehuis met fitnessfaciliteiten in Anacapri
Fotogalerie voor Villa Artistica located a 20-minute scenic walk from Anacapri.





Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel Weber Ambassador
Hotel Weber Ambassador
- Zwembad
- Bubbelbad
- Gratis wifi
- Restaurant
8.8 van 10, Uitstekend, 1.000 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT063004B49ORACZB3
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Anacapri, Città Metropolitana di Napoli
In de buurt
Mount Solaro13 min. wandelen - 1.2 km
Stoellift bij Monte Solaro17 min. wandelen - 1.4 km
Villa San Michele6 min. rijden - 1.9 km- Casa Rossa15 min. wandelen - 1.3 km
- Piazza Vittoria17 min. wandelen - 1.4 km
Lokaal vervoer
- Station Vico Equense Seiano - 60 min. rijden
- Internationale luchthaven Napels (NAP) - 103 min. rijden
Restaurants
- Zuma Capri17 min. wandelen
- Bar Due Pini16 min. wandelen
- Da Emilia Alla Curtiglia15 min. wandelen
- Le Terrazze16 min. wandelen
- Le Arcate15 min. wandelen








