10/10 – Voortreffelijk
henry





















Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Kawilal Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 6 dec. 2026 min. € 147, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Bij Kawilal Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Dit wellness hotel in Amatitlan ligt op 6,9 km van Cable Car en op 20 km afstand van Teleferico de Amatitlan en Universidad del San Carlos de Guatemala. Mundo Petapa ligt op 18,1 km.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster







