Hotel La Ninfa ligt aan het water in Amalfi. Duomo di Amalfi en Villa Rufolo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij Haven van Amalfi en Veerbootterminal van Positano. Lift naar de Zee en Giardino della Minerva zijn ook een bezoek waard. WaterskiΓ«n, windsurfen en zeilen, het kan allemaal. Ga dus het water op en neem een sprong in het diepe! Bekijk onze reisgids voor Amalfi
Via Mauro Comite 35, Amalfi, SA, 84011
In de buurt
Haven van Amalfi
15 min. wandelen - 1.3 km
Strand Amalfi
8 min. rijden - 2.3 km
Duomo di Amalfi
8 min. rijden - 2.3 km
Paradijsklooster
8 min. rijden - 2.3 km
Spiaggia Duoglio
2 min. wandelen - 0.2 km
Lokaal vervoer
Station Vietri sul Mare - 21 min. rijden
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 122 min. rijden
Een continentaal ontbijt (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een shuttleservice van/naar de luchthaven
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een kluis bij de receptie, conciΓ«rgeservice en gratis kranten
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel La Ninfa hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
milieuvriendelijk toiletgerief, bidets en haardrogers
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Energiebesparende schakelaars in kamers
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Ledverlichting
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geΓ―nd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 3 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 4 nachten).
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 2 november betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, tot 5 nachten en daarna EUR 1.50 voor maximaal 4 nachten.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 120 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag luchthavenshuttle per kind: EUR 120 (tot 18 jaar oud)
Betaald parkeren: EUR 25 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.Β
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijΒ check-inΒ worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vΓ³Γ³r aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiΓ«le sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel La Ninfa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel La Ninfa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel La Ninfa een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 120 per voertuig.
Waar staat Hotel La Ninfa?
Dit aan het strand gelegen hotel in Amalfi ligt op 2 km afstand van Spiaggia Duoglio, Strand Amalfi en Haven van Amalfi. Ook Duomo di Amalfi en Oude arsenalen van Amalfi liggen op 2 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel La Ninfa
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiΓ«ren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,0
Locatie
8,2
Personeel en service
7,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 169 van 449 beoordelingen
10 - Uitstekend
169
Gastenscore: 8 - Goed. 149 van 449 beoordelingen
8 - Goed
149
Gastenscore: 6 - Redelijk. 78 van 449 beoordelingen
6 - Redelijk
78
Gastenscore: 4 - Matig. 33 van 449 beoordelingen
4 - Matig
33
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 20 van 449 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
20
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Ivan
1 feb 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Amazing view, balcony, very friensly staff
Ivan
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Leonardo
10 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
nice view from the dining area
Leonardo
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
8/10 β Goed
LUIS
20 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
En general, la atenciΓ³n del personal del hotel fue excelente.
El aspecto negativo es que el aire acondicionado no funcionaba bien y hacΓa mucho frΓo en la habitaciΓ³n.
LUIS
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Cathleen
22 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice hotel! We booked a room with an over look and a jacuzzi tub. The water didnβt stay warm enough to fill the tub, but the room was overall very nice. The views were beautiful, the staff so nice and accommodating, and breakfast was delicious. We would definitely stay here again!
Cathleen
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Armen
12 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
No Breakfest
Armen
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Yelitza
25 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful view from the room, and nice staff .
Yelitza
1 nacht verbleven in maart 2025
Geverifieerd
8/10 β Goed
STEFANO
26 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Vista meravigliosa, camere ampie e comode.
Colazione di ottima qualitΓ
STEFANO
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd
8/10 β Goed
Elizabeth
18 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I didnβt request breakfast. The room had no views
Elizabeth
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 β Goed
Hao-Jan
1 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service
It was not one of the rooms I saw on the website. However, the room was clean.
Hao-Jan
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Rebecca
23 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved breakfast!
Rebecca
2 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
2/10 β Verschrikkelijk
antonio
5 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen
Paid for a Supperior double room but got only a street level room ! Seaview only by the window not a balcony as advertized π! Breakfast served at the room (hotel has not a restaurant or bar )you have to beg for a napkin π! Ac/ heating does not work well! No parking around, beach
antonio
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Guilherme
11 nov 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel, very clean, organized, well located, and best of all, a wonderful view of the sea.
Guilherme
3 nachten verbleven in november 2023
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Ronnie
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful at a good rate
Ronnie
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Cristina
16 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was an amazing stay. The hotel had a beach in a really short walking distance which was amazing.
Cristina
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
6/10 β Matig
Jani
1 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ocean views
Great place overall. Less stars for the malfunction /loud ac in the room.
Hotel could also clarify in the check in info how/where to park as driving in Amalfi is already horrendous and stressful.
Jani
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Benjamin
11 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Incredible views!
Benjamin
3 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Willian
5 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing view
Service is perfect, nice breakfast. You will need to walk 1km to Amalfi center, but it worth. 20 minutes walking to ferry.
Bus 5070 stops very close the hotel, but you need to have tickets first. Maybe the hotel could sell this tickets in future.
Willian
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 β Voortreffelijk
Annie
27 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten