Pak 2: Suit 2 (duplex appartement) voor maximaal 4 personen ca. 60 m²- 1 woonkamer met TV, satelliet, radio, WLAN - 1 slaapkamer met tweepersoonsbed, televisie, satelliet, radio, WLAN - 1 slaapkamer met tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed, TV, Sat., radio, WLAN - keuken met koffiezetapparaat, broodrooster, vaatwasser, elektrisch fornuis, koelkast - bad met douche en toilet - sauna in het huis, gebruik 6,00 EUR per persoon, kinderen tot 14 jaar gratis - accommodatie kosten voor paarden per nacht 8,00 EUR incl. Aanbod - het meenemen van een huisdier kost 5.00 EUR per nacht
Het huis BELA en de paardenboerderij BELA bevinden zich in de zwarte nederzetting in de onmiddellijke nabijheid van het noordelijke strand op het schiereiland Wittow op Rügen. In het midden van de velden en weiden zijn zes Holstein boerderijen omgeven door een 25 meter hoge populieren, romantische boomgaarden en natuurlijke weilanden, die bijna nodigen u uit om te ontspannen. Putgarten met de Cap Arkona ligt ongeveer 10 kilometer ten oosten, 5km ligt ten westen van de Bakenberg ook 5 kilometer, maar het zuiden is de oude kerken. Zou je zelfs weg te ontspannen van de dagelijkse drukte van rust, komen om ons te bezoeken in de winter. Vooral deze tijd van het jaar nodigt wandelen in door de rustige winter wonderland. Geniet daarna van een saunabezoek en laat u verwennen in de Gaststube Pferdestübchen.
Aankomst is mogelijk van 16:00 tot 18:00 uur en vertrek van 08:00 tot 10:00 uur.
deze cottage ligt vlak bij het strand in Altenkirchen. Bezoek Kap Arkona en Rügenhof, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationaal Park Jasmund en Nationalpark-Zentrum K önigsstuhl. Dinosaurierland Rügen en Erlebniswelt SPLASH zijn ook een bezoek waard. De regio biedt volop gelegenheid voor buitenpret: zo kun je je golfswing oefenen op de golfbaan of deelnemen aan een activiteit zoals paardrijden, fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Altenkirchen
Zijn huisdieren welkom bij Suite 2 - Bela horse farm?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Suite 2 - Bela horse farm inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Suite 2 - Bela horse farm uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Suite 2 - Bela horse farm?
Deze cottage ligt vlak bij het strand, op 3,7 km van Strand van Noord-Wittow en op 4,2 km van Strand von Nonnewitz. Ook Strand van Breege-Juliusruh en Haven Breege liggen op 10 km afstand.