Geheel appartement

Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi

Een moderne woonkamer met een eethoek, een bank, een salontafel en een televisie.
Een balkon met rieten meubilair, een bloempot en uitzicht op zee en gebouwen.
Een slaapkamer met een bed, een kapstok, een spiegel en een deur naar een andere kamer.
Een moderne keuken met een eethoek, een klok aan de muur en een houten plankje met decoratieve spullen.
Een moderne badkamer met een douchecabine van glas, een witte wastafel en een spiegel erboven.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
De huidige prijs is € 372
inclusief belastingen en toeslagen
28 okt - 29 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi

  • Het vakantieappartement Casa Altea-Mar ligt op een uitstekende locatie dicht bij het strand. De woning van 80 m² beschikt over een woonkamer met slaapbank voor één persoon, een volledig uitgeruste keuken met vaatwasser, 2 slaapkamers en 1 badkamer, geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn snelle wifi (geschikt voor videogesprekken), airconditioning, ventilator, verwarming, wasmachine, smart-tv met streamingdiensten en dvd-speler. Op aanvraag zijn er een kinderbedje en kinderstoel beschikbaar.



    Het privébuitengedeelte heeft een balkon met rookloze barbecue. Daarnaast is er een gedeeld buitengedeelte met zwembad, tuin, kinderbad, overdekt terras en buitendouche.



    De dichtstbijzijnde bar ligt op 152 m, een café op 216 m en het strand Platja d'Altea op slechts 272 m. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op 152 m en de dichtstbijzijnde supermarkt op 150 m. De luchthaven van Alicante ligt op 63,7 km afstand.



    Er is een parkeerplaats op het terrein. Gezinnen met kinderen zijn welkom. Huisdieren zijn niet toegestaan. De woning heeft geen trappen binnen of bij de ingang en het gebouw heeft een lift. Strand- en zwembadhanddoeken zijn aanwezig. Er is parkeergelegenheid voor motoren en fietsen.



    Deze accommodatie hanteert strikte afvalscheidingsregels; raadpleeg bij aankomst de eigenaar. De deuren zijn breed en goed toegankelijk.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Altea. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Paleis van Benidorm. Als je liever de natuur intrekt, ga dan naar Playa Albir en Strand van Llevant. Beeldentuin Klein-Schreuder en Aqualandia zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Altea
Meer appartementen in Altea
Kaart
ALTEA, Valencian Community

In de buurt

  • Een smalle straat met keien, omzoomd door witte gebouwen, blauwkoepelbedekte torens en terrassen.
    Nuestra Señora Del Consuelo-kerk
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een kustplaats met een strand, palmbomen en bergen op de achtergrond.
    Playa Albir
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Albir Marina
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Playa de la Roda
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Markt van Altea
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Olla de Altea - 10 min. rijden
  • Estacion Tram La Vila Joiosa - 23 min. rijden

Restaurants

  • restaurante columbus
    7 min. wandelen
  • La Petite Café Bar
    11 min. wandelen
  • Quel Que Quieres
    10 min. wandelen
  • Rotary
    7 min. wandelen
  • Nilah
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi?

Vandaag, 23 okt. 2026, kost een verblijf bij Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 28 okt. 2026 min. € 372, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi?

Dit appartement in Altea ligt op 2 km afstand van CELACANTO Centro de buceo Altea en Playa Albir. Ook Playa de la Roda en Albir Marina liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment "Casa Altea-Mar" near the beach with shared pool and Wi-Fi

9,6

Uitzonderlijk

9,0

Netheid

8,0

Locatie

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Mooie lokatie en vlakbij boulevard

Pros: Netjes en verzorgd..alles is aanwezig Cons: Als je met 4 personen bent mis je een tweede toilet, en slaapkamer aan de 332 is erg gehorig!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Our host Susanne was excellent! She met us at the property as arranged and showed us all the things that we needed to know. The apartment was well situated for a holiday in Altea, only 2 minutes from the beach and close to shops and restraunts. The apartment itself is without doubt the best that I have seen in many years, full of little extra items that made our holiday even more enjoyable.
9 nachten verbleven in september 2023
Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

encantado del servicio

Pros: Sussie esta muy generosa
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
3 nachten verbleven in juni 2025