Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Panoramiccissima house 100 square meters from the sea
Fotogalerie voor Panoramiccissima house 100 square meters from the sea





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

"RED LUXURY" in Borgo Guardiola near Cefalù
"RED LUXURY" in Borgo Guardiola near Cefalù
- Uitzicht op zee
- Bubbelbad
- Keuken
- Wasmachine
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 2 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Panoramiccissima House 100 Square Meters From the sea Apartment
Over deze buurt
Altavilla Milicia, Sicilia
In de buurt
Teatro Massimo27 min. rijden - 25.1 km
Strand Cefalu31 min. rijden - 59.9 km
Haven van Palermo32 min. rijden - 28.4 km
Strand van Mondello50 min. rijden - 41.3 km- Duca di Salaparuta Wijnmakerij1 min. rijden - 2.2 km
Lokaal vervoer
- Station Altavilla Milicia - 3 min. wandelen
- Palermo (PMO-Punta Raisi) - 47 min. rijden
Restaurants
- Creperia Porticello7 min. rijden
- Pastificio La Fornace3 min. rijden
- Villa Oliva Ristorante Pizzeria8 min. rijden
- Bar La Barca di Fricano Pietro3 min. rijden
- Cafe La Rotonda3 min. rijden







