Gehele woning

Villa 'Romantica' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

Fotogalerie voor Villa 'Romantica' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

Een kamer met drie ramen, elk met uitzicht op verschillende landschappen.
Een ruime villa met zwembad, meerdere balkons en een tuin.
Een eetruimte met een lange tafel, zwarte stoelen, een moderne hanglamp en een lijstwerk met kunst aan de muur.
Een moderne woonkamer met een flatscreen televisie aan een houten wand, een blauwe bank, een salontafel en een schuifdeur van glas naar een balkon.
Een slaapkamer met een bed, een raam met dunne gordijnen, een bedlampje en een klein houten nachtkastje.

Gehele woning

5 slaapkamers

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning
  • Sportschool
De huidige prijs is € 4.329
inclusief belastingen en toeslagen
16 okt - 17 okt

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa 'Romantica' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning

  • Casa Romántica – Een luxe villa met eindeloos uitzicht op de Middellandse Zee



    Gelegen in de exclusieve urbanisatie BelPanorama, bovenop de heuvel van Velilla, in een van de meest bevoorrechte woonwijken van Almuñécar, waar luxe, design en landschap samenkomen voor een onvergetelijke ervaring.



    De villa betovert met haar spectaculaire panoramische zeezicht. Grote ramen laten natuurlijk licht binnenstromen en zorgen voor een perfecte verbinding tussen de elegante binnenruimtes en de indrukwekkende buitenomgeving.



    Er zijn 5 ruime tweepersoonsslaapkamers, verdeeld over 3 verdiepingen, voor comfort en privacy tot 9 gasten. Op de bovenste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers, op de onderste 2 slaapkamers en een fitnessruimte. Het hart van de villa is de open leefruimte, waar de volledig uitgeruste designkeuken naadloos overgaat in de eetkamer en woonkamer. Elk detail is met zorg gekozen, met hoogwaardige materialen, stijlvol meubilair en een elegante sfeer die uitnodigt tot ontspanning.



    Buiten kunnen jullie volop genieten van het gunstige klimaat van de Costa Tropical. De grote privézwembad is ideaal om te ontspannen met uitzicht op zee, omgeven door ruime terrassen waar jullie de hele dag van de zon genieten. Er is ook een barbecue, buitendouche en tafeltennistafel.



    Privéparkeerplaats op het terrein aanwezig.



    Volledig uitgerust met alle comfort, airconditioning, snelle wifi, wasmachine, droger, werkruimte en alles voor een perfect verblijf. Ideaal voor wie privacy, comfort en exclusiviteit zoekt in een bijzondere omgeving.



    Playa de Velilla, met boulevard, restaurants en supermarkten, ligt op enkele minuten lopen. Het historische centrum van Almuñécar en de jachthaven Marina del Este zijn met de auto snel bereikbaar.



    Geen feesten of evenementen toegestaan. Gelieve de rust van de buren te respecteren, vooral tussen 22:00 en 9:00 uur.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Privézwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Oven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Buitendouche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Terras/patio

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Sportschool
  • Tafeltennis
  • Fietsmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VUT/GR/014577
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Almunecar. Puerto Deportivo Marina del Este en Bodegas Calvente zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Parque Acuático AquaTropic en Acuario de Almuñécar bezoeken. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Almunecar
Meer villa's in Almunecar
Kaart
Almuñécar

In de buurt

  • Een kustplaats met een strand, gebouwen en bergen op de achtergrond.
    Strand van Almuñécar
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Playa de Velilla
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Parque Acuático AquaTropic
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Acuario de Almuñécar
    2 min. rijden - 1.8 km
  • Playa del Tesorillo
    2 min. rijden - 2.9 km

Lokaal vervoer

  • Granada (GRX-Federico García Lorca) - 65 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    7 min. rijden
  • Bar Emiliano
    18 min. wandelen
  • Dolce Gelato
    6 min. rijden
  • Meson El Corzo
    6 min. rijden
  • Casa Paco
    13 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa 'Romantica' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa 'Romantica' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Vandaag, 15 okt. 2026, kost een verblijf bij Villa 'Romantica' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 16 okt. 2026 min. € 4.329, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa 'Romantica' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa 'Romantica' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa 'Romantica' with Sea View, Wi-Fi and Air Conditioning?

Deze villa in Almunecar ligt op 2 km afstand van Playa de Velilla, Parque Acuático AquaTropic en Playa Puerta del Mar. Ook Playa del Tesorillo en Strand van Almuñécar liggen op 2 km afstand.