Gehele woning

Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning

Fotogalerie voor Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning

Ruime kamer met een groot bed, twee rieten stoelen, een bank en een balkon met een tafel en stoelen.
Een woonkamer met een witte bank, rieten stoelen, een bed met een blauw beddegoed met patroon, en een trap naar een tweede verdieping.
Een moderne woonkamer met rieten meubels, een flatscreen-tv en een bank.
Een moderne keuken met witte kasten, een centraal eiland en een roestvrijstalen afzuigkap.
Een zwembad met betegeld zonnedek, omringd door groen en gebouwen op de achtergrond.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

4 slaapkamersMax. aantal: 8150 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 2.317
inclusief belastingen en toeslagen
4 nov - 5 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning

  • Ruime geschakelde villa met prachtig zeezicht, gelegen in de urbanisatie Los Pinos, binnen het exclusieve complex Las Gaviotas. Dit complex bestaat uit 10 woningen die samen een groot gemeenschappelijk zwembad van 8 x 16 m en omliggende tuinen delen. Wij raden aan om een auto te huren om volop van jullie verblijf te genieten, want de woning ligt op een verhoogde locatie met schitterend uitzicht en een rustige sfeer. Het strand ligt op slechts 2 minuten rijden of ongeveer 15 minuten lopen; de terugweg is steil, dus de auto is aan te bevelen.



    De woning is verdeeld over 3 verdiepingen. Op straatniveau vinden jullie de entree, een slaapkamer (1 tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed) en een badkamer met douche. Op de eerste verdieping bevindt zich de ruime woonkamer met grote ramen naar het terras en prachtig zeezicht, een grote open volledig uitgeruste keuken (vaatwasser, magnetron, koelkast, inductiekookplaat, oven, enz.), een gastentoilet en het grote terras met pergola, eethoek en meerdere ligstoelen – ideaal voor buitenmaaltijden en om te genieten van het uitzicht op zee en bergen en de rust van deze omgeving.



    Op de tweede verdieping is de hoofdslaapkamer met terras en schitterend zeezicht, een en-suite badkamer, nog 2 tweepersoonsslaapkamers en een extra badkamer. Alle bedden zijn tweepersoonsbedden. De hele woning beschikt over airconditioning en wifi. Parkeren kan op het perceel en op straat.



    Om veiligheidsredenen zijn kinderen jonger dan 8 jaar niet toegestaan. Neem voor het boeken contact op met het agentschap over het toegestane aantal kinderen per accommodatie. Parkeren is onoverdekt.

    - Huisdieren toegestaan betaling 50,00 € per huisdier

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Buitendouche
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Fietsmogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Algemeen

  • Tuin
  • Unitgrootte: 150 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VFT/GR/038815
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Almunecar. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Balcon de Europa en Acueducto Romano de Almuñécar. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Parque Acuático AquaTropic en Acuario de Almuñécar een bezoekje brengen. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Almunecar
Meer vakantiehuizen in Almunecar
Kaart
Almuñécar

In de buurt

  • Een kustplaats met een strand, gebouwen en bergen op de achtergrond.
    Strand van Almuñécar
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Playa de Velilla
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Parque Acuático AquaTropic
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Acuario de Almuñécar
    3 min. rijden - 2.5 km
  • Kasteel van San Miguel
    3 min. rijden - 2.5 km

Lokaal vervoer

  • Granada (GRX-Federico García Lorca) - 62 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    3 min. rijden
  • Bar Emiliano
    17 min. wandelen
  • Dolce Gelato
    2 min. rijden
  • Meson El Corzo
    5 min. rijden
  • Casa Paco
    11 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning?

Vandaag, 20 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 4 nov. 2026 min. € 2.317, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Almunecar ligt op 2 km afstand van Playa de Velilla, Parque Acuático AquaTropic en Playa Puerta del Mar. Ook Strand van Almuñécar en Jardín Museo del Bonsái liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Holiday home 'Casa Mariposa' with sea views, large terrace and air conditioning

8,0

Zeer goed

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

8/10 – Goed

Atrmberaubender rundum Meerblick

Pros: Der Aussenbereich ist riesig, es hat eine grosse überdachte und luftige Terrasse, eine Aussendusche, Spielmöglichkeiten und eine tolle Sicht. Die Umgebung ist ruhig, somit kann man auch mit offenen Fenstern ruhig schlafen. Der Pool, welchen man sich mit weiteren Parteien teilt, ist gross und oberhalb des Hauses. Das Haus ist sehr geräumig und gut aufgeteilt. Der Aufenthaltsraum mit offener Küche ist grosszügig. Auch die Schlafzimmer sind geräumig und es hat 3 Bäder sowie ein Gäste WC. Die Strasse zum Strand ist auch zu Fuss gut machbar, auch wenn der Aufstieg anschliessend etwas steil ist. Cons: Die Einrichtung ist etwas abgewohnt und scheint dadurch nicht wirklich sauber. Dies gilt fürs Mobiliar wie auch für die Küchenutensilien und Töpfe, sowie Waschmaschine. Es hat einen persönlichen Touch, da das Haus tatsächlich auch von den Eigentümern bewohnt wird - muss man mögen. Trotz regelmässiger Desinsektion, ist die Region von einer Ameisenplage befallen, was es herausfordernd macht, Essen aufzubewahren. Dies ist jedoch nicht vom Vermieter zu kontrollieren. Zum Ortskern muss man mit dem Auto fahren.